1 Active Euro 5

Zažeň každodenní starosti a užij si každý okamžik.

Verze Active modelu Piaggio 1 uvolňuje veškerou svou energii a dosahuje maximální rychlosti 60 km/h. S dojezdem 66 km v režimu Sport a až 85 km v režimu ECO si užiješ svižnou a zábavnou jízdu, zatímco červené ornamenty na zadní kyvné vidlici dodají při jízdě výrazný a sofistikovaný nádech.

Inovativní detaily pro co největší komfort

Piaggio 1 Active je jediným elektroskútrem ve své kategorii, který nabízí tak velký úložný prostor pod sedlem, do něhož se vejde celá jet přilba. Pozornost byla věnována také ergonomii, kdy trojúhelník sedlo-noha-řídítka odpovídá tradičním proporcím skútrů Piaggio. Velký prostor pro nohy vytváří pohodlnou jízdní pozici, zatímco spolujezdci si mohou opřít nohy o robustní sklopné nášlapné kolíky. V neposlední řadě je v zadní desce štítu nohou praktický háček na tašku a USB port s vodotěsným gumovým krytem.

Elegantní a stylové

Piaggio 1 Active bez námahy kombinuje elektrickou mobilitu se stejným originálním stylem, kvalitou a technickým zpracováním, které jsou synonymem značky Piaggio. Přední štít je vybaven klasickou kravatou a poskytuje ochranu, která není na úkor elegance. Pozornost věnovaná detailům je patrná u prvků, jako je sedadlo s dvojitým krytem a lesklou boční úpravou a zajímavý šestiúhelníkový vzor, inspirovaný logem Piaggio, na předním štítu a bočních panelech.

E-mobilita se vším všudy

Na řídítkách je umístěn velký 5,5″ barevný digitální LCD displej se senzorem, který optimalizuje barvy pozadí a písma podle převládajících světelných podmínek, aby byl vždy snadno viditelný, a stylová, jasná grafika displeje byla snadno čitelná už na první pohled.
Kombinace lehké konstrukce, moderní lithium-iontové baterie a funkce KERS (Kinetic Energy Recovery System), která se dobíjí během zpomalování, znamená, že Piaggio 1 Active poskytuje vynikající dojezd.