300SR

PARÁDNÍ SPORTOVNÍ „TŘÍSTOVKA“ ZE SPOLEČNÉ DÍLNY KTM A CFMOTO ZA SKVĚLOU CENU!

I tento model byl vyvíjen již v rámci exkluzivního partnerství dvou světových gigantů v oboru – CFMOTO a KTM, což samo o sobě vytváří garanci po všech stránkách. Překvapivý, agresivní a zároveň velmi osobitý design s úžasnými prvky okruhového nářadí pochází z Itálie z design studia Modena 40. Špičkovou práci odvedl vynikající španělský designér Carles Solsona Marti, který má na „svědomí“ i design takových „krasavic“ jakými MV Agusty bezespory jsou. Design ale ke spokojenosti nestačí, jezdec se musí cítit bezpečně, sportovně a pohodlně zároveň. Zábavnou jízdu umožňuje skvělé a především intuitivní ovládání. Příjemný a přirozený posed dovolí jezdci doslova zapadnout do motocyklu a s úsměvem jet do cíle.
Užijte si pružení nastavené na nástrahy města či venkova, přesné brzdy a skvělou akceleraci, která vás v provozu udrží přesně tam, kde potřebujete. Spolehněte se, že na okruhové trati v třístovkové konkurenci určitě nebudete zaostávat. Dvoukanálové ABS od Continentalu, obrácená USD vidlice, vstřikování BOSCH, vyvažovací hřídel v motoru, silný točivý moment, radiální pneumatiky a množství dalších technických specifikací doplňuje i nový 5,5″  TFT palubní adaptabilní displej se dvěma režimy. Toto všechno je garancí vaší bezpečné a příjemné jízdy v každém prostředí a za každých podmínek.

Motocykl CFMOTO 300SR je homologován pro silniční provoz jako dvoumístný motocykl pro řidičské oprávnění skupiny A2 od 18 let. Jako tradičně je u strojů CFMOTO dovozcem poskytována exluzivní záruka 5 let na celý stroj. Profesionální servis, rozsáhlý sklad náhradních dílů a technická podpora na území ČR a SR jsou zcela samozřejmé.

Zobrazit na stránkách výrobce >