AK 550i Premium

Nový cestovní maxiskútr KYMCO AK 550i Premium v sobě spojuje komfort a funkčnost skútru se sprotovním feelingem dospělého motocyklu. Vysoká úroveň zpracování a spousta chytrých detailů svědčí o opravdu prémiové kvalitě tohoto modelu ze stáje KYMCO.

Velmi potentní dvouválcový motor se čtyřventilovou technikou, ride by wire technologie, pohon otevřeným ozubeným řemenem, Advanced Intelligent Braking System (AIBS – zatáčecí ABS od firmy BOSCH včetně kontroly trakce), velmi lehký hliníkový rám včetně kyvné vidlice ve stylu velkých motocyklů, elektricky seřiditelný větrný štítek, tempomat, dva jízdní režimy, Noodoe displej s bluetooth konektivitou a navigací, keyless systém, vyhřívané rukojeti, kompletní osvětlení s LED včetně denního svícení, spousta prostoru pro posádku a ergonomicky seřiditelná opěrka řidiče. To vše se stará o komfort posádky na palubě a zároveň velkou porci bezpečnosti – a díky tomu i o spoustu zábavy při jízdě!

Novinka KYMCO AK 550i Premium naplňuje slogan Thrills of Touring díky inovativnímu systému zavěšení a nejnovějších technologií na sto procent a nabízí řidiči špičkové výkony a ultimativní jizdní zážitek.
Navíc na prémiové modely dává nově značka KYMCO plnou záruku ve výši 3 roky!

Zobrazit na webu výrobce >