AUDACE CARBON

SVALNATÝ MOTOCYKL MOTO GUZZI

Audace Carbon je moderní, neotřelou interpretací bouřlivého ducha značky Moto Guzzi, jejíž jedinečný charakter pluje často proti proudu. Historie značky s logem orla je plná jedinečných strojů s napříč uloženým motorem do V/90°, pozoruhodných inovací, rekordů v oblasti motoristického sportu a nechybí v ní ani proslulý osmiválcový motor. Značka Moto Guzzi se nikdy nebála projevit svůj jedinečný charakter, který je i po 95 letech stále stejný.

Nepřehlédnutelný, svalnatý a dravý motocykl Moto Guzzi Audace Carbon lze okamžitě rozpoznat podle přední partie, kterou stylisticky odlehčuje kruhový světlomet společně s prvky ze skutečného uhlíkového kompozitu, mezi něž patří například přední blatník, připevněný k vidlici bez jakéhokoli zakrytí teleskopické části, a boční stěny nádrže. Audace Carbon nemá žádné ozdobné chromování. Se všemi mechanickými detaily, lakovanými barvou tmavou jako noc, kontrastuje matně červená barva na frézovaných krytech hlav válců z hliníku, která ladí s červenou barvou třmenů Brembo předních brzd. Jezdec si tuto ztělesněnou krásu může užívat v zatáčkách i při klidnější jízdě na rovnějších úsecích. Audace Carbon dokonale reprezentuje druhou duši značky Moto Guzzi, která se cítí jako doma v temných městských uličkách. Temnou duši, která byla přivedena k dokonalosti ve velkolepém modelu MGX-21. Miguel Galluzzi, šéfdesignér designérského střediska PADC (Piaggio Group Advanced Design Center) v kalifornské Pasadeně, představuje nový model Audace těmito slovy: „Touhu značky Moto Guzzi po růstu dokonale ztělesňuje silný a nekompromisní charakter nového modelu Audace.

Jsem přesvědčen o tom, že tento motocykl vyjadřuje v současnosti moderní duši i budoucnost značky z Mandella silnějším hlasem, než by to dokázala jakákoli slova. Stačí se na něj podívat, svézt se na něm a dostanete odpovědi na všechny otázky. Sedět na tomto impozantním motocyklu, spustit výkonný vidlicový dvouválec a vydat se na silnice je všechno, co potřebujete k tomu, abyste pochopili hodnoty, které dnes reprezentuje značka Moto Guzzi. Audace je dokonalou interpretací nejryzejšího ducha značky Moto Guzzi.“

Zobrazit na stránkách výrobce >

Dovednosti

Zveřejněno

19. 5. 2020