Daytona 660

Nový Triumph Daytona 660 k objednání!

Daytona 660 je nabitá technologiemi, které zlepšují jak zážitek z jízdy, tak bezpečnost. Plynová rukojeť „ride-by-wire“ poskytuje ostrou a přesnou odezvu plynu a také umožňuje tři jízdní režimy: sport, silnice a déšť. Každý režim nabízí jinou odezvu plynu a úroveň kontroly trakce. Režim sport poskytuje nejreaktivnější odezvu na plyn při jízdě na silnici nebo dráze. Pro jezdce, kteří preferují tradičnější „analogový“ pocit, lze systém kontroly trakce vypnout.

Brzdění na Daytona 660 je vždy silné a zajištěné díky kvalitnímu ABS. Silné brzdění s vyšší bezpečností, ovládané špičkovým modulátorem Continental, ale bez rušivého pocitu, který je často spojován s méně sofistikovanými systémy, zvyšuje jistotu jezdce za všech podmínek. S tak velkou brzdnou silou je také k dispozici varování před nouzovým zpomalením, které aktivuje výstražná světla při prudkém brzdění, aby upozornila další účastníky silničního provozu.

Multifunkční přístroje mají barevný TFT displej integrovaný do bílého na černém LCD displeji. Kompaktní a s přehledným designem, všechny informace o jezdci jsou jasně zobrazeny a jsou snadno čitelné za různých světelných podmínek. Tato elegantní jednotka je kompatibilní se systémem připojení My Triumph Connectivity, který umožňuje navigaci krok za krokem a interakci s telefonem a hudbou. Všechny funkce jsou přehledně zobrazeny na TFT obrazovce a ovládány pomocí spínacího zařízení pro snadné použití při jízdě.

Zobrazit na webu výrobce >