DesertX Rally

Dejte svým snům prostor

Ať už hledáte dobrodružství v terénu nebo dokonce soutěž v rally, DesertX Rally vám pomůže zdolat ty nejnáročnější výzvy a posunout se za každou hranici. Motocykl v „ready-to-race“ konfiguraci pro nadšené amatéry i profesionální sportovce. DesertX Rally, vyvinutý pro zdolání nejnáročnějších terénních cest, je sportovní nástroj, který je funkční,  technologicky vyspělý a navíc krásný, stejně jako každá Ducati.

Zrozen pro výzvy

Pod povrchem DesertX Rally skrývá vybavení na profesionální úrovni, navržené pro zdolávání náročných terénních tras. Vidlice KYB má průměr kluzáků 48mm pro větší tuhost a přesnost jízdy. Jedná se o uzavřenou patronu, technologii, která udržuje olej uvnitř patrony pod tlakem, aby nedocházelo ke kavitaci nebo tvorbě parních bublin, které by snižovaly tlumicí kapacitu a účinnost celého odpružení. Profesionální zadní tlumič KYB se 46mm pístem nastavitelným v kompresi při nízké a vysoké rychlosti. Odskok a předpětí jsou také nastavitelné. Tlumič zajišťuje lepší průtok oleje a tím i lepší chování při intenzivním používání v terénu.

Inspirováno Dakarem

Plasty DesertX Rally nejsou lakované, ale probarvené v celém objemu, což je technika, která omezuje viditelnost škrábanců. Polepy jsou ze silného PVC pro lepší ochranu a možnost individuálních úprav. Jednodílné sedlo se speciální strukturou povrchu pro lepší pohyb jezdce. Vysoký přední blatník a odlehčená ochrana motoru u DesertX Rally umožňují průjezd těžkým terénem. Vše doplňují carbon-ocelová lehká a odolná kola Takasago Excel.

Zobrazit na webu výrobce >