DSR/X

PRECIZNÍ VÝKON. PRECIZNÍ KONTROLA

S DSR/X je každá jízda zábavou: vzpřímená jízdní pozice, velká světlá výška, okamžitá akcelerace motoru Z-Force 75-10X. DSR/X si snadno poradí i s nejextrémnějším terénem. Nová konfigurace motoru poskytuje nejvyšší točivý moment, jaký kdy byl u motocyklů Zero k dispozici, neuvěřitelných 225 Nm. Obrovský točivý moment je více než dostatečný na to, aby DSR/X překonal jakýkoli terén. Předpětí zadního tlumiče lze nastavit pro plynulou jízdu při lehkém i těžkém zatížení. DSR/X je první elektrický motocykl vybavený systémem kontroly stability Bosch Offroad Motorcycle Stability Control (MSC) pro offroadové motocykly, která poskytuje dodatečnou bezpečnost, kontrolu a jistotu jezdcům všech úrovní a zkušeností, na silnici i v terénu, v širokém spektru podmínek.

Kromě toho DSR/X podporuje také nová vylepšení Cypher III+, jako je rychlejší nabíjení, větší kapacita baterie, navigace nebo parkovací režim, který vám umožní pomalu zacouvat na ideální místo, ale umožňuje i pohyb vpřed pro překonávání obtížných překážek.

*DSR/X je již v základu k dispozici se všemi vylepšeními Cypher III+.

MOTOR Z-FORCE 75-10X

Jedinečný motor Z-Force 75-10X s přímým pohonem je speciálně vyladěný pro jízdu v náročném terénu. Motor poskytuje točivý moment 225 Nm a výkon 100 k, a díky tomu si DSR/X snadno poradí s každou překážkou anebo polyká kilometry maximální rychlostí 180 km/h. Proslulý synchronní motor Zero s vnitřními permanentními magnety a pasivním vzduchovým chlazením poskytuje prvotřídní výkon a účinnost a přitom nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

KOMBINOVANÝ BRZDOVÝ SYSTÉM

DSR/X je náš první motocykl vybavený kombinovaným brzdovým systémem. Je řízen pokročilým integrovaným systémem kontroly stability Bosch (MSC), který se aktivuje okamžitě v případě ztráty trakce nebo smyku. Systém pak okamžitě aplikuje odpovídající množství brzdné síly vpředu i vzadu současně, čímž zajistí větší kontrolu při vyjíždění prudkých svahů, jízdě z kopce nebo na sypkém povrchu.

ASISTENT ROZJEZDU DO KOPCE BOSCH

Asistent rozjezdu do kopce Bosch Vehicle Hold Control se aktivuje při zastavení v prudkém svahu úplným stisknutím a uvolněním brzdové páčky. Funguje jako dočasná parkovací brzda a usnadňuje řidiči zastavení v kopci. Jakmile přidáte plyn, brzdy se automaticky odbrzdí a umožní plynulý rozjezd do prudkého stoupání. Brzdový asistent Bosch Vehicle Hold Control se po třech minutách automaticky sám deaktivuje.

ŘEMEN GATES S UHLÍKOVÝMI VLÁKNY

Společnost Zero ve spolupráci s firmou Gates Carbon Belt Drive, lídrem v oblasti hnacích řemenů pro motosport, vyvinula pro model DSR/X zcela nový systém řemenového pohonu. Širší, pevnější a účinnější než kdykoli předtím je řemenový pohon DSR/X navržen s velkými řemenicemi, které zmenšují úhly ohybu a eliminují nečistoty z hnacího ústrojí. Tato kombinace nabízí odolnější systém pohonu, který je méně náchylný na namáhání v náročném terénu.

JÍZDA, KTERÁ SI VÁS PODMANÍ

Díky absenci emisí a hluku můžete s DSR/X prožívat jízdu intenzivněji a s menším dopadem na životní prostředí. Špičkový přímý pohon bez převodovky je tichý a neuvěřitelně plynulý, jízda na DSR/X si vás zcela podmaní. Všechny tyto technologie zajišťují prakticky bezhlučnou jízdu a bez emisí, která nabízí nové zážitky při každém dobrodružství, ať už při zdolávání ostrých zatáček horských průsmyků až po offroad, tam kde končí normální silnice.

OKAMŽITÁ PŘIZPŮSOBITELNOST

Nové prémiové příslušenství pro DSR/X doplňuje tento vynikající motocykl s velkým potenciálem, nejvýkonnější ve své třídě. DSR/X standardně nabízí pět jízdních režimů a každý z nich můžete pomocí aplikace Zero Next Gen změnit na off-roadový. Ať už jde o dobrodružný víkendový výlet nebo každodenní dojíždění do kanceláře, vyberte si jízdní režim, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, nebo zvolit jiný, když se změní podmínky. Patentovaný systém Bosch Linked Braking rozpozná ztrátu trakce a aktivuje kombinované brzdy pro ještě lepší stabilitu. Asistent rozjezdu do kopce Vehicle Hold Control vám navíc umožní bezpečně zastavit v kopci nebo z kopce.

JÍZDNÍ REŽIMY

Můžete si vybrat jeden z mnoha předprogramovaných jízdních režimů: Sport, Street, Eco, Rain a Canyon. Jízdní režimy lze volit za jízdy prostřednictvím rozhraní na přístrojové desce a přizpůsobovat pomocí aplikace nové generace pro iOS a Android. Kromě těchto standardních režimů také vytvořit prakticky nekonečné množství vlastních jízdních profilů, které vyhovují vašemu individuálnímu stylu jízdy a jízdním podmínkám. Díky novým funkcím pro jízdu v terénu můžete ke kterémukoli z předprogramovaných režimů také přidat trakci Offroad a dosáhnete zcela novou úroveň kontroly v podmínkách s nízkou nebo proměnlivou trakcí bez ohledu na zvolený jízdní režim. Každý režim nabízí jiný výkonnostní profil v klíčových oblastech, jako je maximální rychlost, točivý moment, brzdění a rekuperace při volnoběhu a také kontrola trakce. Dokonce si můžete přizpůsobit i barvu a vzhled displeje. Můžete používat naše předprogramované režimy nebo si prostřednictvím aplikace vytvořit zcela vlastní režim od začátku.

Zobrazit na stránkách výrobce >