FX

PŘIPRAVEN NA KAŽDOU VÝZVU

Zero FX se zrodilo z našich drsných offroadových kořenů. Díky výkonnému hnacímu ústrojí Z-Force®, vysokým zdvihům pérování a dual-sportovnímu charakteru je Zero FX připraveno ovládnout terén stejně, jako vyrazit na zelenou jako první. Zvládne prakticky jakoukoli výzvu, která se mu postaví do cesty.

PŘIZPŮSOBENÝ VAŠEMU STYLU JÍZDY

Hladké asfaltové silnice nebo terén a polní cesty? Žádný problém. Pouhým dotykem prstu změníte jízdní režim a ovládnete jakýkoli terén. Zero FX má předinstalované jízdní režimy Eco a Sport, a výkon si navíc můžete plně přizpůsobit pomocí aplikace Zero, kde si také můžete zobrazit podrobné jízdní statistiky.

SNADNÉ NABÍJENÍ

Každé ráno se probudit s plnou „nádrží“, připraveni vyrazit. Se Zerem FX je to skutečnost a nepotřebujete ani žádné drahé nabíjecí stanice. Na všechny potřeby postačí jen vaše 230V domácí zásuvka. Každá elektrická zásuvka se nyní stane vaší čerpací stanicí.

Toužíte po rychlejším nabíjení? Upgradujte si Zero FX pomocí volitelné rychlonabíječky Charge Tank a zkraťte si dobu nabíjení o více než 60 %.

BEZÚDRŽBOVÁ JÍZDA

Zero FX je stvořené pro dobrodružství a život bez starostí. Zapomeňte na otravné výměny olejů, prachem zanesené filtry, špinavé zapalovací svíčky a napínání mastných řetězů. Motor Zero FX je utěsněný. Má jedinou pohyblivou součást, která díky vysoce účinnému převodu hnacím řemenem z uhlíkových vláken okamžitě přenáší povely vaší ruky na zadní kolo. Jezděte víc. Pokročilý akumulátor v modelu Zero FX využívá technologii článků s velmi dlouhou životností tak, aby vydržel po celou dobu životnosti motocyklu. Na akumulátor se vztahuje pětiletá záruka bez omezení počtu ujetých kilometrů.

„PLNÁ NÁDRŽ“ BĚHEM CHVILKY

Neexistuje rychlejší způsob „nabití“ baterie, než její výměna za čerstvou. Volitelná baterie Zero FX je snadno vyměnitelná a umožní vám přejít z vybité na plnou během vteřin. Vybité moduly snadno dobijete pomocí externího nabíjecího příslušenství a vaše jízda nikdy nekončí.

ZVYŠTE SVOU VÝDRŽ

Projíždějte hustou městskou dopravou jako nůž máslem nebo vyrazte do terénu. Tlačte na pilu a jezděte, dokud vám neupadnou ruce nebo vám nevypoví službu nohy. Většina jezdců na Zero FX najde své vlastní limity výdrže mnohem dřív, než kolik vydrží akumulátor. Díky neustálému vylepšování pohonné jednotky Z-Force® je Zero FX vybaveno baterií s nejvyšší hustotou energie a výkonu v celém odvětví elektromobility. Zero FX má při „městské“ jízdě působivý dojezd 146 km na jedno nabití.

AKUMULÁTOR

Akumulátor Z-Force® společnosti Zero Motorcycles je nejvýkonnějším akumulátorem s největší hustotou energie ze všech elektrických vozidel. Zero FX ZF7.2 nabízí maximální kapacitu 7,2 kWh a dojezd až 146 km v městském provozu.

Akumulátor Z-Force® je navržen tak, aby vydržel extrémně dlouho, a je na něj poskytována pětiletá záruka bez omezení počtu ujetých kilometrů. Akumulátor modelu Zero FX je vybaven režimem dlouhodobého uložení, který optimalizuje stav nabití a dále prodlužuje životnost akumulátoru.

MOTOR

Pohonná jednotka modelu Zero FX disponuje točivým momentem 106 Nm. Vzduchem chlazený elektromotor s vnitřními permanentními magnety poskytuje působivý výkon a bleskové zrychlení, zatímco rekuperační brzdění postupně vrací energii zpět do baterie.

Žádné těžké, komplikované a drahé kapalinové chlazení. Žádná zdlouhavá údržba. Žádné starosti. Zero FX má nejefektivnější, nejvýkonnější a nejkompaktnější bezkartáčový motor na světě.

MINIMALISTICKÝ DESIGN

Okamžitě rozpoznatelná přední část motocyklu Zero FX s dvojitými projektorovými světlomety a integrovaným čelním štítkem udává další směr vývoje motocyklů. Výrazný design dokonale ladí s mimořádnou dynamikou.

 

 

Zobrazit na stránkách výrobce >