GTV 300

ODVÁŽNÁ STRÁNKA NESTÁRNOUCÍ LEGENDY

Vespa GTV je oslavou odvážné a originální stránky značky Vespa. Nové GTV vyjadřuje cestovatelského ducha slavné „vespone“ se zcela novým vzhledem, který zdůrazňuje její sportovní osobnost, v působivé kombinaci moderního, klasického a nebojácného.

DESIGN, KTERÝ PŘINÁŠÍ ZMĚNU

Přístrojový panel je uchycený k charakteristickým odhaleným řídítkům pomocí originálního držáku a je zasazen do sportovně vyhlížející kapotáže inspirované závodním světem.
Zadní část jednomístného sedla je připravena pro dodatečnou instalaci volitelného pevného krytu, který ladí s karoserií.
Závodní odkaz je patrný také v designu pětipaprskových kol v matně černé barvě s oranžovými prvky.

HIGH-TECH FUNKCE PRO POHODLNOU JÍZDU

Světlomety jsou full LED a přístrojový panel je kompletně digitální, takže máš okamžitě přístup k mnoha údajům o jízdě. Pokud si z volitelného příslušenství vybereš systém Vespa Mia, můžeš si data zobrazit také na svém smartphonu.
Bezklíčové zapalování a praktický vestavěný USB port jsou součástí základní výbavy, což z modelu GTV činí praktický skútr navržený pro každodenní běžné používání.

SÍLA, KTERÁ VZBUZUJE EMOCE

Jednoválcový motor HPE (High Performance Engine) o objemu 300 cm3 zaručuje, že Vespa GTV ‘ vždy poskytne potřebný výkon. Díky čtyřventilovému časování, chlazení kapalinou a elektronickému vstřikování paliva nabízí výkon až 17,5 kW (23,8 k), což z něj dělá nejvýkonnější motor, jaký kdy byl do Vespy namontován.

 

Zobrazit na stránkách výrobce >