HNTR 350

Ergonomie, přepracovaný úhel řízení a nízké těžiště HNTR navržené v souladu s filozofií „řidič na prvním místě“ tak, aby vám umožnily bez námahy manévrovat ulicemi těch nejúžasnějších městských částí světa. Intuitivní odezva plynu poskytne s každým pohybem zápěstí nevídanou živost.

Kratší rozvor, menší váha a sevřenější geometrie, robustní rám HNTR vybavený sadou super ovladatelných 17” kol, módní estetika v retro stylu a motor s objemem 350 ccm jako extra sval do každé tlačenice.

V srdci HNTR bije dlouhozdvihový motor řady J s objemem 350 ccm se vstřikováním paliva, který nabízí hladší jízdu, vyšší otáčky a obrovský točivý moment. Ve spojení s pevným rámem a funkčním zavěšením má HNTR 350 ten správný výkon.

Litá kola s bezdušovými pneumatikami

HNTR 350 je jediný vyráběný model Royal Enfield, který používá super ovladatelné 17” přední a zadní pneumatiky a nápadná litá kola. S bezdušovými pneumatikami můžete jet bez přerušení tak dlouho, jak chcete, bez strachu z píchnutí.

Analogové spínací ovladače

Retrem inspirované ovladače otočného spínače u HNTR umožňují praktické zapínání a vypínání hmatem, které vás určitě probere.

Intuitivní ergonomie

Bez ohledu na to, kdo sedí na sedadle, je výška sedadla u HNTR 800 mm, se širokými obrysy a vynikající ergonomií; to vše umožňuje snadnou ovladatelnost a pohodlný zážitek z jízdy, i při navigaci v dopravním provozu typu stop-and-go.

Zobrazit na webu výrobce >