Leoncino 800

Nezaměnitelná DNA nového motocyklu Leoncino 800 se se svým originálním vzhledem výrazně odlišuje od moderní klasiky. Nezaměnitelný styl a výrazné, ale přesto elegant

Autentický vzhled s agresivnějšími tvary dokáže elegancí svých linií a moderním designem plně vyjádřit svou jedinečnost. Stroj si zachovává ikonické prvky řady Leoncino, kterou dále rozšiřuje.

Motor

Bijící srdce představuje spolehlivý a reaktivní kapalinou chlazený čtyřtaktní řadový dvouválec o výkonu 56 kW (76,2 HP) při 8.500 ot./min a točivým momentem 67 Nm při 6.500 ot./min, se 4 ventily na válec a dvojitým časováním vačkové hřídele o zdvihovém objemu 754 ccm.

Rám

Zbrusu nový příhradový rám s ocelovými výztuhami, který skvěle zapadá do celkového designu stroje, zajišťuje snadnou a svižnou ovladatelnost stroje, díky které si i méně zkušení jezdci užijí nové a vzrušující dobrodružství při každé jízdě. Do rámu stroje je elegakntně vsazena šikmá a moderně vyhlížející ocelová nádrž o objemu 15 litrů s 3 litrovou rezervou.

Odpružení

Bezproblémovou, stabilní a efektivní jízdu zajišťuje v odskoku, kompresi a předpětí plně nastavitelná Upside-down vidlice značky Marzocchi se zdvihem 140 mm a průměrem 50 mm. Zadní rám je vybaven v předpětí pružiny a tlumení odskoku nastavitelným monoshockem.

Brzdy

O bezpečnost jízdy v jakýchkoli podmínách se stará brzdový systém Brembo. Přední brzda s dvojitým polo-plovoucím kotoučem o průměru 320 mm je osazena čtyřpístkovým radiálním monoblokovým třemen, brzdění zadního kola zajišťuje kotouč o průměru 260 mm s dvoupístkovým třmenem.

Ráfky a pneu

Bezdušové 17″ ráfky z hliníkové slitiny jsou osazeny pneumatikami o rozměrech 120/70-17 (přední) a 180/55-17 (zadní)

Zobrazit na stránkách výrobce >