MT-10 SP

Model MT-10 SP je připraven přinášet vám dokonalý zážitek z jízdy. Jeho motor CP4 je nejvýkonnější v řadě Hyper Naked. A radikální poloaktivní elektronické odpružení a technicky vyspělé asistenční systémy představují začátek nové vzrušující éry naprosté ovladatelnosti.

RYCHLOST TEMNOTY.

Tento brutální a ikonický sportovní naháč je prvním motocyklem na světě, který je vybavený elektronicky řízeným odpružením se šoupátkovým ventilem se 6 režimy od společnosti Öhlins. V poloaktivním režimu se tlumicí síla automaticky přizpůsobuje jízdním podmínkám a zajišťuje nejvyšší stupeň přesnosti šasi při brzdění, zrychlování a zatáčení.

Abyste mohli plně využít výkon a točivý moment motoru o objemu 998 ccm, je zde 6osá inerciální měřicí jednotka IMU (Inertial Measurement Unit), která řídí trakci, prokluzování kol, zvedání předního kola, brzdění motorem a brzdnou sílu. Exkluzivní výbava MT-10 SP zahrnuje 3dílnou spodní kapotáž a opletené brzdové hadičky – a díky dynamické závodní barvě Icon Performance a prémiové povrchové úpravě má MT-10 SP všechno, co potřebujete.

Typ motoru

4taktní, Kapalinou chlazený, 4válcový, DOHC

Zdvihový objem

998 cc

Vrtání x zdvih

79,0 × 50,9 mm

Kompresní poměr

12.0:1

Maximální výkon

122,0 kW (165,9 k) při 11 500 ot./min

Maximální točivý moment

112,0 Nm (11,4 kg-m) při 9 000 ot./min

Systém mazání

zásoba oleje v klikové skříni

Typ spojky

mokrá, vícelamelová

Systém zapalování

TCI

Systém startování

Elektrický

Převodovka

stálý záběr, 6rychlostní

Koncový převod

Řetěz

Fuel consumption

6,83 l/100 km

CO2 emission

159 g/km

Karburátor

Elektronické vstřikování paliva

 

Zobrazit na stránkách výrobce >