R 1250 GS Adventure

LEGENDÁRNÍ DESIGN NA SVĚTOVÝCH SILNICÍCH

Vidíme žlutou nálepku 40 Years GS.
Průkopník skrz naskrz: Již čtyři desetiletí představuje GS touhu po dálkách a bezmezných dobrodružstvích. R 1250 GS Adventure v „Edition 40 Years GS“ oslavuje #SpiritOfGS: Vzdává poctu historii GS. V nápadné černé a žluté barvě připomíná ikonický model R 100 GS a zaujme nejnovější technologií a vybavením. S R 1250 GS s výkonným boxerovým motorem BMW ShiftCam a novými funkcemi můžete překonat limity, snadno dosáhnout nejvzdálenějších cílů a být součástí jedinečné komunity.

PŘEDNOSTI „EDICE 40 LET GS“

Unikátní design k výročí: inspirován modelem R 100 GS s přezdívkou „Bumblebee“ (čmelák) zaujme černožlutým vzhledem. Atraktivní designové prvky naplno upoutají legendárním vzhledem – a umožní stroji zazářit v lesku více než 40leté historie GS.

R 1250 GS Adventure – vždy dobrý základ

Vně „Edition 40 Years GS“, uvnitř zcela R 1250 GS Adventure: Její ergonomie typická pro GS a moderní technické vlastnosti nekladou tvé cestě kolem světa žádné hranice. Díky vyvážené ergonomii budeš vždy pohodlně sedět – bez ohledu na to, jak dlouhá je cesta. Moderní technologie LED osvětlení s plně otočnými světlomety s technologií LED poskytuje vynikající osvětlení – přináší světlo do každé tmy. S ní budeš statečně čelit prachu a blátu, horku a dešti a bez námahy dobývat neznámá území. Zjisti vše o všestranných funkcích a variantách modelu R 1250 GS Adventure.

Nabídka motorek CarTec Group >