R 1250 GS

NEOMEZENÁ TOUHA PO DOBRODRUŽSTVÍ

Pohled na nápadné detaily BMW R 1250 GS.
Bezuzdná zvědavost, odvaha objevovat stále něco nového: To je R 1250 GS. Je ikonou již čtyři desetiletí – a přesto vždy uchvátí novými funkcemi. Nový design LED světla jí dává zářivý zjev a tobě zajistí nejlepší možný výhled a maximální viditelnost: To je zajištěno otočným LED světlometem s adaptivním osvětlením v zatáčkách a světlem Cruising Light. Dodatečné vybavení, jako je vyhřívání sedadla, ti poskytuje větší pohodlí a díky sedmi jízdním režimům snadno zvládneš jakoukoli jízdní situaci. S touto GS nezná tvoje touha objevovat žádné hranice. Žiješ #SpiritOfGS.

PŘIPRAVENA NA VŠECHNO

Rychlé změny při zatáčení, odletující štěrk, nekonečné túry: S R 1250 GS se rozhodneš, jak bude tvoje dobrodružství vypadat. Její průběžně optimalizovaná technologie a rozsáhlá výbava tě bezpečně, dynamicky a pohodlně provedou jakoukoli trasou.

Správný režim pro každé dobrodružství

Asfaltové silnice, mokré silnice nebo nezpevněné štěrkové cesty: Sedm jízdních režimů R 1250 GS zajišťuje nejlepší přilnavost a suverénní ovladatelnost za všech okolností. Když motorka stojí, můžeš v nabídce jednotlivě přednastavit až čtyři jízdní režimy, které pak můžeš během jízdy rychle a snadno vybrat pomocí tlačítka jízdního režimu. Nová regulace brzdného účinku motoru (MSR) zajišťuje větší stabilitu a snadné ovládání motocyklu v jízdních režimech Pro a brání podkluzování nebo prokluzování zadního kola. A v novém standardním režimu ECO získáš s každou plnou nádrží maximální dojezd.

Vidět a být viděn

Perfektní osvětlení pro každou zatáčku: Adaptivní světlomety se automaticky zapnou, když je vozidlo nakloněné a osvětluje optimálně zatáčky v závislosti na sklonu a nákladu – to je jasná výhoda z hlediska bezpečnosti a pohodlí. Multifunkční zadní LED blinkry zajišťují nápadný vzhled a ještě lepší viditelnost.

Nabídka motorek CarTec Group >