R nineT Scrambler

SILNÁ, ROBUSTNÍ, KREATIVNÍ

R nineT Scrambler nezná konvence: je drsná, nepoddajná a svá. Její jízdní projev je vyvážený a jedinečný. S tímto boxerem cestuješ vždy suverénně, hodí se pro každé spontánní dobrodružství. Typický vzhled ve stylu scrambler spolu s pohodlným posezem dělají své – a hlavně spoustu zábavy. Vytvoř si svou R nineT Scrambler tak, aby se perfektně hodila do tvého života. Ať si ostatní říkají, co chtějí. Zkrátka typický #Soulfuel.

Dělej to, na co máš chuť

Co dělají ostatní, tě nikdy moc nezajímalo. Ale o to raději jdeš na vše po svém? R nineT Scrambler má ty nejlepší předpoklady pro individualizaci. Balíček frézovaných dílů Option 719 Shadow II je zhotoven podle nejvyšších řemeslných a kvalitativních norem. Krátké zakončení zádě obsahuje integrované zadní světlo, brzdové světlo a ukazatele směru. Je sice koncem tvé motorky, ale teprve začátkem všech tvých možností.

Pořádně vezmi za plyn: S boxerem scrambleru chlazeným vzduchem a olejem boxerem scrambleru je to hračka. Jeho průběh výkonu a točivého momentu jsme optimalizovali a citelně posílili v oblasti 4 000 až 6 000 ot./min. Potřebný záběr motoru tak pocítíš přesně tam, kde ho potřebuješ. Máš tak s sebou vždy dost výkonu a naprosté pohody. Maximální točivý moment je stále 116 Nm při 6 000 ot./min. Zároveň tento boxer samozřejmě splňuje normu Euro 5.

Jednoduchá kontrola – tato slova nemusí být v protikladu

V režimu Dirt Mode v jízdních režimech Pro se můžeš opravdu uvolnit: na nezpevněném povrchu zasahuje systém ASC i dynamická kontrola prokluzu o poznání později, takže jsou dynamické manévry ještě zábavnější. Adaptivní světlomety se svícením do zatáček přitom zlepšuje osvětlení vnitřku zákruty při náklonu od 7° do 25°: Kamkoli natočíš řízení, tam už tvé světlo svítí.

Nabídka motorek CarTec Group >