RS 660

Budoucnost navazuje na tradice stáje Noale, která je již dlouho známá svou inovativností a osobitým charakterem. RS 660 se svým sportovním charakterem a krásnými moderními liniemi přináší na silnice zážitek z vítězné dráhy značky Aprilia. Jeho jedinečný design vytváří lehké, kompaktní motocykl s elegantními a hbitými křivkami. Zajišťuje stabilitu při vysokých rychlostech a je zárukou zábavy a příjemného zážitku z jízdy. Mezi barevné varianty patří zcela nová barva Acid Gold, která ještě více podtrhuje design a mladou, dynamickou osobnost motocyklu.

VÍTĚZNÝ DUCH

RS 660 staví na vítězných zkušenostech značky Aprilia a přináší do této kategorie nové standardy. Špičkový podvozek ve své třídě vytváří skutečně dynamický jízdní zážitek díky unikátně zkonstruovanému lehkému hliníkovému rámu a kyvné vidlici, které optimalizují rozložení hmotnosti.

JEDNODUŠE DECHBEROUCÍ

Sportovní charakter a moderní linie modelu RS 660 udělají dojem všude, kde se objeví, a přenesou vítězné zkušenosti značky Aprilia z okruhů na silnice. Jeho jedinečný design vytváří lehký kompaktní motocykl s elegantními a hbitými křivkami. Zajišťuje stabilitu při vysokých rychlostech a je zárukou zábavy a příjemného zážitku z jízdy.

NOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY

Pozice řidiče byla pečlivě navržena tak, aby poskytovala pohodlí na silnici a ideální rozložení hmotnosti vpředu. Perfektně vyvážené nastavení sedla, stupačky a připínací řídítka na řídicím spoji vytvářejí dynamickou jízdní pozici. K tomu všemu si můžeš vybrat z pěti předdefinovaných jízdních režimů pro různé podmínky na trati a silnici a máš všechny ingredience pro skutečně vzrušující zážitek z jízdy.

APRC SYSTEM

Systém APRC, což je pokročilé elektronické řešení řízení, byl původně vyvinut pro použití na závodech a až poté byl vyladěn pro silnici. Jedná se o kompletní balíček navržený tak, aby zajistil bezpečnost na silnici a lepší výkon na trati.

RS 660 se může pochlubit nejnovějším balíkem elektronických ovládacích prvků APRC (Aprilia Performance Ride Control). Tento moderní setrvačný šestiosý navigační systém využívá interní gyroskopy a snímače zrychlení, aby v reálném čase pochopil stav motoru ve vztahu k vozovce a poskytl okamžité úpravy pro zlepšení výkonu a bezpečnosti.

 

Zobrazit na stránkách výrobce >