RS 660 E5

NOVÁ ÉRA ZAČÍNÁ

Budoucnost respektuje tradice továrny v Noale, která byla vždy vyhlášená svým inovativním myšlením a osobitým charakterem. RS 660 se svou sportovní osobností a moderními tvary přenáší zkušenosti a úspěchy značky Aprilia ze závodního okruhu na silnici. Její unikátní design spojuje stavbu lehkého kompaktního motocyklu s obratností a lehkou ovladatelností. Tyto vlastnosti, doplněné stabilitou ve vysokých rychlostech, společně vytvářejí zábavný a potěšující zážitek z jízdy. Nabídka barevných provedení včetně zcela nové barvy Acid Gold ještě více zvýrazňuje design a mladou, dynamickou osobnost motocyklu.

Pokročilý multimapový systém zajišťuje při náklonu stroje maximální bezpečnost na silnici, aniž by byly ohroženy výkonové parametry modelu RS 660. Pomocí přesného algoritmu, který nepřetržitě sleduje řadu parametrů, jako je boční zrychlení, tlak v předním brzdovém systému, náklon, vybočení, je nastavení brzdy upraveno tak, aby vytvářelo ideální poměr mezi zpomalení a stabilitou při zásahu ABS.

RS 660 je navržena tak, aby vyhovovala řadě doplňků, které nejen zlepšují výkon, styl a pohodlí, ale také umožňují jezdcům vyjádřit svou vlastní osobnost.

• Výfuk Aprilia „pouze pro závodní použití“ od značky Akrapovič, nabízí kompletní výfukový systém s karbonovým tlumičem, navržený výhradně pro použití na závodní trati a jako takový není certifikován pro použití v běžném provozu. Extrémně lehký, optimalizuje zvuk motocyklu a výkon dvouválce, aby jezdci mohli dosáhnout maxima ze své RS 660. Sada obsahuje řídicí jednotku motoru naprogramovanou se závodními mapami a softwarem, který umožňuje použití rychlořazení s obrácenou logikou. (je k dispozici také samostatně).

• Kompletní homologovaný výfukový systém Akrapovič s certifikací Aprilia: kompletní výfukový systém, který vylepšuje výkon, zvuk a vzhled motocyklu. Software pro úpravu obráceného řazení umožňuje vám rychlé řazení v obráceném sledu jednoduše přehráním softwaru místo toho, abyste museli vyměňovat jakékoli součásti.

• Páčka spojky a brzdy: jsou vyrobeny z hliníku, jsou nastavitelné a dodávají vzhledu motocyklu další sportovní prvek.

• Samolepky kol: aplikujte na paprsky kol pro ještě agresivnější vzhled

Zobrazit na stránkách výrobce >

Dovednosti

Zveřejněno

3. 5. 2021