S 1000 R

VZBUZENÍ REBELIE

Ve vzduchu je benzín. Motor běží na plné otáčky. Začíná působit ryzí síla. Showtime pro BMW S 1000 R. Zvenku dynamický roadster, uvnitř DNA superbiku. Podvozek a motor v sobě totiž mají geny RR. Ultra agilní, ultra precizní. 165 PS od 194 kilogramů. Ještě sofistikovanější, ještě útočnější. Poprvé s volitelným M paketem a také M barvami a M karbonovými koly. Připraven na vrcholnou výzvu. #NeverStopChallenging.

Dynamika ve vrcholné formě

Hmotnost? Nezná konkurenci. Včetně M paketu je optimalizovaná do posledního gramu – od 194 kg. S kompletní výbavou a plnou nádrží zůstává stále pod 200 kg.

Maximálně razantní

Pohon? Jde na doraz. Jede naplno už od volnoběhu. Na cestě ke svým maximálním 12 000 ot./min zažehne superbikový ohňostroj. Díky režimu jízdy v náklonu zůstává stále pod kontrolou. Je to málo? Volitelné jízdní režimy Pro poskytují plnou kontrolu nad všemi řídicími systémy.

M

Písmeno? Fascinující. Spojuje motocyklový sport, sílu a nadšení. A nyní i v případě motocyklu S 1000 R žene pulz do nebetyčných výšin. M kovaná kola nebo M karbonová kola, M odlehčená baterie a řetěz M Endurance – díky nim je závodní know-how nepřehlédnutelné.

V oku hurikánu

Posed? Jako do útoku. A přitom všechno pod kontrolou. Díky většímu vychýlení řídítek, dvojitě nastavitelnému upínání řídítek a třem různým výškám sedla. Tak stabilní a precizní jako nikdy předtím.

Nabídka motorek CarTec Group >