Scram 411

Dna dobrodružství vysokohorských nadmořských výšek Royal Enfield se odvyvíjí od desetiletí expedic a tisíce kilometrů jízd přes nejnáročnější terény světa. Scram 411 je z tohoto dna odvozen. Je to víceúčelový nástroj optimalizovaný pro cokoli. Spojenec, který je vždy připraven, na to co má život za lubem. Toto není kosmeticky upravený crossover nebo navoněný městský bike – toto je zcela nový druh.

Dnešní svět je plný příležitostí a také překážek. Vyžaduje neustálé přepínání mezi módy. Práce a zábava, noc a den, zastav a jeď, rychle a pomalu. Scram 411 je pro to jako dělaný.

Režim Scram je o navigaci v městské džungli. 19“ přední a 17“ zadní kola pomáhají tomuto stroji zvládnout vše, co na své cestě potkáte, zatímco sedlo ve výšce 795 mm vás udrží v pohodlí přI delších jízdách. Vysoký zdvih Scram motoru ls 410 umožňuje méně řazení a snadné manévrování v městském bludišti, takže můžete splynout s proudem.

Moderní život vyžaduje neustálé přepínání mezi jednotlivými módy. Vyplétaná kola a univerzální pneumatiky poskytují stabilní jízdu, přilnavost a obratnost na asfaltu I na nerovných cestách a v terénu. Odpružení s vysokým zdvihem a vysoká světlá výška zajišťují lehkou jízdu složitým terénem – protože Scram 411 je stvořen ke zvládnutí všeho, co vám život připraví.

Scram 411 vznikl spojením skutečných schopností dobrodruhů s hravostí a přístupností scrambleru. Detaily jako urban štítek, ručIčkový tachometr, scrambler sedlo a 5 energetických barevných provedení vám napoví, že toto není obyčejný motocykl. Toto je Scram 411.

Zobrazit na webu výrobce >