GTV Sei Giorni 300

MODERNÍ EVOLUCE SPORTOVNÍ LEGENDY

Model Sei Giorni, inspirovaný historicky nejslavnějším soutěžním skútrem značky Vespa, spojuje nejlepší technologii motoru s designem, který je především o pohodlí a sportovní zdatnosti na silnici.

Legenda moderní doby

Tato moderní verze vzdává hold slavným dnům původního modelu Vespa Sport „Sei Giorni“, který byl vyroben pro mezinárodní šestidenní závod Sei Giorni Internazionale (1951) v italském Varese, kde legenda na dvou kolech získala 9 zlatých medailí, a spojuje technologii a vášeň pro cestování s autentickým kouskem sportovní historie značky Vespa.

Moderní technologie

Žádná technologie nezůstala neprozkoumaná, pokud jde o zajištění maximálního pohodlí, přičemž špičkový design stojí za ergonomií, bezpečností a řadou dalších detailů. Mezi ně patří například jízdní pozice, integrovaný bezpečnostní systém a USB port, díky němuž je tvůj telefon vždy nabitý, což znamená, že i dlouhé cesty budou klidné a bez starostí.

Autentický styl

Vespa Sei Giorni využívá klasického sportovního ducha původních Vesp s prvky, jako je světlo umístěné na předním blatníku, řídítka s odhalenou kovovou trubkou a elegantní přístrojová deska s analogovým rychloměrem na bílém pozadí.

 

Zobrazit na stránkách výrobce >