Sport Chief

DOKAZUJE KVALITY. BUDÍ RESPEKT.

Všechny prvky modelu Sport Chief byly vytvořeny k nejlepšímu plnění svého účelu. S prémiovými komponenty od vybraných dodavatelů motocyklového odvětví, Sport Chief je potvrzením faktu, že vysoké standardy zpracování nikdy nevyjdou z módy. Pokud jde o celkový dojem a agresivní styl motocyklu, Sport Chief posouvá katagorii výkonných amerických V-Twinů na další úroveň.

NABITÝ PRÉMIOVÝMI KOMPONENTY

Sport Chief je prémiový cruiser z nabídky společnosti Indian Motorcycle. Používá osvědčené značkové komponenty: delší zadní tlumiče Fox® s externími nádobkami, invertované přední vidlice KYB® o průměru 46 mm a dvojici čtyřpístkových třmenů Brembo® se semi-plovoucími kotouči o průměru 320 mm. Důvěru ve stroj zíkáte rychle.  Stejně rychle upoutáte pozornost.

OSTŘEJŠÍ JÍZDA, ALE S DŮVĚROU

Stavba toho nejlepšího nekončí u prémiových komponentů odpružení a brzd. Jízdní pozice jezdce je také klíčovým prvkem celkového dojmu z jízdy. Díky jednomístnému sedlu ve s vyšší opěrkou,  vyšším úhlem náklonu motocyklu 29,5 stupně a zvýšeným uchycením stupaček a pedálů mohou jezdci jezdit ostřeji a déle s větší jistotou a pohodlím.

Zobrazit na stránkách výrobce >