SR/F

ŠPIČKOVÝ VÝKON

SR/F dosahuje točivý moment 190 Nm a výkon 81kW (110 k) pouhým otočením plynové rukojeti díky nejlepšímu výkonu a špičkové účinnosti nového motoru Zero ZF75-10 a zcela nové lithium-iontové baterii Zero ZF17,3 kWh.

AKUMULÁTOR ZF17.3

Zcela nový lithium-iontový akumulátor Z-Force 17,3 kWh umožňuje modelu SR/F maximální dojezd 365 km. Špičková výkonová a energetická hustota akumulátoru spolu s hliníkovým chladičem a rozhraním odvádějícím teplo zajišťují stálé chlazení článků pro maximální dlouhodobý výkon motoru. Volitelná přídavná baterie Power Tank s kapacitou 3,6 kWh navíc zvyšuje celkovou dostupnou kapacitu na téměř 21 kWh.

MOTOR ZF75-10

Obrovský točivý moment 190 Nm a výkon 81 kW (110 k) motoru ZF75-10 bez problémů rozjede SR/F k maximální rychlosti 200 km/h. Kombinace vyhlášené architektury bezkartáčového motoru s vnitřními permanentními magnety a pasivně vzduchem chlazené kompaktní jednotky zaručuje špičkový výkon a nejvyšší účinnost ve své třídě.

RYCHLÉ NABÍJENÍ

Náš variabilní systém rychlého nabíjení umožňuje konfigurovat motocykl pro různé úrovně nabíjení. Model SR/F 2023 byl již v základu vylepšen na nabíjecí výkon 6,6 kW prostřednictvím upgradů z obchodu Cypher Store. Kromě toho je také možné zakoupit další nabíjecí modul o výkonu 6 kW (nutná instalace u prodejce), který vám zajistí nabíjecí výkon až 12,6 kW.

* Poznámka: Pro nabíjení SR/F z běžné zásuvky 230 V je nutné použít dodaný kabel EVSE.

POWER PIVOT

Naše vlastní exkluzivní patentovaná konstrukce motoru uloženého přímo v ose kyvné vidlice zajišťuje konstantní napnutí hnacího řemene a optimální přenos maxima točivého momentu na zadní kolo. Speciálně navržené uložení kyvné vidlice ve velkých ložiscích poskytuje dostatek prostoru pro vysokovýkonný motor Z-Force a zároveň umožňuje vytvořit štíhlý rám, který zlepšuje jízdní ergonomii a ovladatelnost motocyklu.

ŠPIČKOVÁ OVLADATELNOST

Model SR/F je vybaven nejnovějším operačním systémem Zero Cypher III+ s řadou volitelných výkonových upgradů. Systém kontroly stability (MSC) od společnosti Bosch je zároveň srdcem i mozkem. Vysoký výkon v kombinaci s intuitivním ovládáním vytváří zcela nový standard vysokovýkonných motocyklů a umožňuje bez problémů zvládat široké spektrum terénů a silničních podmínek.

*Model 2023 SR/F je již v základu k dispozici se všemi dostupnými funkcemi systému Cypher III+.

Zobrazit na stránkách výrobce >