SRK 400

QJMOTOR

je mladá progresivní značka, která dnes vyrábí desítky různých modelů v kategorii motocyklů, skútrů a čtyřkolek. Patří pod obrovského výrobce Qiangjiang, který motocykly vyrábí již 40let. Produkuje 1,2 milionu kusů ročně, a vedle QJMotor vlastní např. i Benelli a dokonce vyrábí i pro jiné značky, jako např. Harley-Davidson a další. Qiangjiang patří do gigantického holdingu Geely, kterému patří i Volvo, Smart, Lotus a mnoho další automobilových značek.

SRK 400

Oblíbený dvouválcový naháč SRK 400 byl vyladěn do nejmenších. Má kompaktní, agresivní design a styl, který se nikdy neokouká. Na první pohled zaujme krásným barevným lakováním, prémiovým zpracováním a agresivním vzhledem. Dále se tento motocykl vyznačuje příjemnou ergonomií se sportovním posezem

SRV 400 stojí 119 900 Kč

Výkonný a hravý dvouválcový motor

Dvouválcový, řadový čtyřtaktní motor o objemu 400 ccm poskytuje výkon 30,5 kW (41,5 k). Díky účinnému a jemnému elektronickému vstřikování zrychluje SRK 400 velmi svižně v jakékoliv jízdní situaci.

Zpracování detailů Vás překvapí

SRK 400, stejně jako naše ostatní modely mají příjemný neokoukaný design. Co Vás ale mile překvapí je hezké zpracování a krásné detaily, které dělají celek. Jmenujme například opravdu krásné sedadlo, které u jiných značek by bylo spíše příplatkové příslušenství, než sériová výbava.

Kvalitní komponenty podvozku

Komponenty podvozku jsou opravdu kvalitní – kvalitní trubkový příhradový rám dále upside-down přední vidlice a horizontálně uložený zadní tlumič Vám umožní opravdu sportovní zážitek z jízdy na tomto motocyklu.

Moderní technologie LED osvětlení

Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.

Podsvícené ovladače na řídítkách

SRK 400 má na rozdíl od konkurence i praktické podsvícené ovladače na řídítkách, což je dobré pro motocyklové začátečníky, ale i praktické pro zkušené jezdce.

Prodloužená záruka na 3 roky

Každý zákazník, který si zakoupí u autorizovaného dealera nový motocykl QJMotor, obdrží zdarma krom klasické dvouleté záruky i prodlouženou záruku na další rok.

Zobrazit na webu výrobce >