SRT 700

QJMOTOR

je mladá progresivní značka, která dnes vyrábí desítky různých modelů v kategorii motocyklů, skútrů a čtyřkolek. Patří pod obrovského výrobce Qiangjiang, který motocykly vyrábí již 40let. Produkuje 1,2 milionu kusů ročně, a vedle QJMotor vlastní např. i Benelli a dokonce vyrábí i pro jiné značky, jako např. Harley-Davidson a další. Qiangjiang patří do gigantického holdingu Geely, kterému patří i Volvo, Smart, Lotus a mnoho další automobilových značek.

QJMOTOR SRT 700

nabízí bohatou standardní výbavu, díky které jednoznačně vyniká ve střední cestovní enduro třídě. Každodenní dojíždění do práce, pohodová víkendová vyjížďka, nebo prázdninová cesta k moři – jaké dobrodružství zažijete, je jen na Vás. Obrovská všestrannost a kvalitní výbava dělají z SRT 700 ideální cestovní motocykl.

Akční cena SRT 700 včetně sady 3ks kufrů je 189 900 Kč!

Výkonný dvouválcový motor 698 ccm

Dvouválcový řadový 8mi ventilový čtyřtaktní motor o objemu 698 ccm poskytuje výkon 54 kW (73,5 k) při 8.000 ot./min.

Litá hliníková kola

SRT 700 má na rozdíl od verze SRT 700 X litá 17″ kola vpředu i vzadu.

Prémiový brzdový systém BREMBO

Přední i zadní brzdové třmeny dodává značka BREMBO. Brzdy jsou dále vybaveny systémem ABS od firmy BOSCH. Radiálně montované přední brzdové třmeny spolu s radiální přední brzdovou pumpou zajistí bezpečné zastavení.

Precizně fungující podvozek MARZOCCHI

Kvalitní tlumiče od renomované značky MARZOCCHI, kterou možná znáte z některých evropských motocyklů (např. Ducati nebo KTM). Přední obrácená plně seřiditelná (upside-down) vidlice i zadní centrální tlumič, okamžitě a přesně reagují na aktuální nerovnosti a zajištují snadnou a precizní ovladatelnost.

Barevný 5″ TFT panel

Přehledný, barevný 5ti palcový TFT displej je vybaven automatickým denním a nočním režimem osvětlení. Přehledně zobrazuje aktuální rychlost, otáčky, tripmetr, obsahu nádrže, čas jízdy a ukazatel zařazeného rychlostního stupně.

Moderní technologie LED osvětlení

LED osvětlení od hlavního světlometu, přes směrová světla, až po zadní koncová světla se snadno udržuje a zajišťuje optimální viditelnost a dokonalé osvětlení stroje za šera i za naprosté tmy.

Ve standardu vyhřívané sedadlo a rukojeti + blástry

Ke komfortu jezdce, zejména za nízkých teplot a deště, přispívají vyhřívané rukojeti a vyhřívané sedadlo, které jsou součástí standardní výbavy motocyklu. Rukojeti obklopují blástry s hliníkovou výztužnou konstrukcí.

Prodloužená záruka na 3 roky

Každý zákazník, který si zakoupí u autorizovaného dealera nový motocykl QJMotor, obdrží zdarma krom klasické dvouleté záruky i prodlouženou záruku na další rok.

Zobrazit na webu výrobce >