SRT 800 S

QJMOTOR

je mladá progresivní značka, která dnes vyrábí desítky různých modelů v kategorii motocyklů, skútrů a čtyřkolek. Patří pod obrovského výrobce Qiangjiang, který motocykly vyrábí již 40let. Produkuje 1,2 milionu kusů ročně, a vedle QJMotor vlastní např. i Benelli a dokonce vyrábí i pro jiné značky, jako např. Harley-Davidson a další. Qiangjiang patří do gigantického holdingu Geely, kterému patří i Volvo, Smart, Lotus a mnoho další automobilových značek.

QJMOTOR SRT 800 S

SRT 800 S je vlajková loď značky QJMotor. Dostala nový a ještě výkonnější motor, bohatší výbavu a nový vzhled, čímž zvedá laťku v této kategorii ještě výš! Může se pochlubit výkonem 92,5 koně a velkou nádrží, která pojme 24 litrů benzínu. Což v kombinaci s nízkou spotřebou zajistí opravdu velký dojezd, který se určitě hodí každému dobrodruhovi na dvou kolech…

Akční cena SRT 800 S včetně sady 3ks kufrů je 209 900 Kč!

Motor 799 ccm, výkon 92,5 HP

Srdcem SRT 800S je dvouválcový, řadový motor o objemu 799 ccm. Dosahuje velmi slušných 92,5 koně při 9.000 otáčkách a 77 Nm točivého momentu při 8.000 otáčkách. Samozřejmostí je u každého motocyklu QJMotor i parádní zvuk linoucí se z jeho výfuku. Precizním naladěním vstřikování paliva se dosáhlo kombinované spotřeby na hranici 4,7 litru na 100 km!

Litá hliníková kola

SRT 800 S má na rozdíl od verze SX litá 17″ kola vpředu i vzadu.

Prémiový brzdový systém BREMBO

Přední i zadní brzdové třmeny dodává značka BREMBO. Brzdy jsou dále vybaveny systémem ABS od firmy BOSCH. Radiálně montované přední brzdové třmeny spolu s radiální přední brzdovou pumpou zajistí bezpečné zastavení.

Precizně fungující podvozek MARZOCCHI

Kvalitní tlumiče od renomované značky MARZOCCHI, kterou možná znáte z některých evropských motocyklů (např. Ducati nebo KTM). Přední obrácená (upside-down) vidlice i zadní centrální tlumič, okamžitě a přesně reagují na aktuální nerovnosti a zajištují snadnou a precizní ovladatelnost.

Barevný 7″ TFT panel s navigací

Velký barevný TFT displej zobrazuje krom standardních informací, také tlak a teplotu v pneumatikách díky senzorům, které má tento motocykl v kolech. Kromě toho má schopnost propojit se s mobilním telefonem jezdce, s možností zobrazení navigace, která zobrazuje i aktuální provoz, nebo také umožňuje zrcadlit obrazovku Vašeho mobilního telefonu.

Nádrž o objemu 24 litrů s krásným lakováním

Nádrž SRT 800S pojme 24 litrů paliva, přičemž její zploštělý design je navržen tak, aby poskytoval dobrý prostor pro nohy jezdce a tu správnou oporu stehen pro lepší kontrolu nad motocyklem. Spolu s nízkou spotřebou paliva Vám umožní takto objemná nádrž opravdu velký dojezd.

Moderní technologie LED osvětlení

LED osvětlení od hlavního světlometu, přes směrová světla, až po zadní koncová světla se snadno udržuje a zajišťuje optimální viditelnost a dokonalé osvětlení stroje za šera i za naprosté tmy.

Podsvícené ovladače na řídítkách

SRT 800S má na rozdíl od konkurence i praktické podsvícené ovladače, což je dobré pro motocyklové začátečníky, ale též praktické pro zkušené jezdce.

Ve standardu vyhřívané sedadlo a rukojeti + blástry

Ke komfortu jezdce, zejména za nízkých teplot a deště, přispívají vyhřívané rukojeti a vyhřívané sedadlo, které jsou součástí standardní výbavy motocyklu. Rukojeti obklopují blástry s hliníkovou výztužnou konstrukcí.

Prodloužená záruka na 3 roky

Každý zákazník, který si zakoupí u autorizovaného dealera nový motocykl QJMotor, obdrží zdarma krom klasické dvouleté záruky i prodlouženou záruku na další rok.

Zobrazit na webu výrobce >