SRV 300

QJMOTOR

je mladá progresivní značka, která dnes vyrábí desítky různých modelů v kategorii motocyklů, skútrů a čtyřkolek. Patří pod obrovského výrobce Qiangjiang, který motocykly vyrábí již 40let. Produkuje 1,2 milionu kusů ročně, a vedle QJMotor vlastní např. i Benelli a dokonce vyrábí i pro jiné značky, jako např. Harley-Davidson a další. Qiangjiang patří do gigantického holdingu Geely, kterému patří i Volvo, Smart, Lotus a mnoho další automobilových značek.

SRV 300

SRV 300 je jiný, než byste možná na první pohled čekali. Jedná se totiž o stylový cruiser s dvouválcovým motorem do V! Výkon lehce přes 30 koní, návykový projev véčkového motoru a ten zvuk! Ten prostě musíte zažít i Vy!

SRV 300 stojí 109 900 Kč!

Jedinečný „véčkový“ dvouválec

SRV 300 zdobí unikátní dvouválcový motor do V s výkonem 22,6 kW (30,7 k) v 9.000 ot/min. Tento motor Vás opravdu nenechá chladnými, jeho úžasný zvukový projev a hravost Vás okamžitě ohromí…

Nízké sedadlo řidiče

Velmi nízká výška sedadla (700 mm) pomáhá při manévrování s motocyklem při nízké rychlosti a na místě. Takže je tento motocykl vhodný i pro menší jezdce. Pokud jste ale vyšší, nebojte i tak se na motocykl bez problémů vejdete.

Obrácená (upside-down) přední vidlice

Přední odpružení je řešeno obrácenou (upside-down) vidlicí, která má zdvih 120 mm. Jedná se o další prémiové vybavení tohoto motocyklu, které udržuje rovnováhu mezi pohodlím a ovladatelností.

Moderní technologie LED osvětlení

Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.

Podsvícené ovladače na řídítkách

SRV 300 má na rozdíl od konkurence i praktické podsvícené ovladače na řidítku, což je dobré pro motocyklové začátečníky, ale i praktické pro zkušené jezdce.

Prodloužená záruka na 3 roky

Každý zákazník, který si zakoupí u autorizovaného dealera nový motocykl QJMotor, obdrží zdarma krom klasické dvouleté záruky i prodlouženou záruku na další rok.

Zobrazit na webu výrobce >