SRV 550

QJMOTOR

je mladá progresivní značka, která dnes vyrábí desítky různých modelů v kategorii motocyklů, skútrů a čtyřkolek. Patří pod obrovského výrobce Qiangjiang, který motocykly vyrábí již 40let. Produkuje 1,2 milionu kusů ročně, a vedle QJMotor vlastní např. i Benelli a dokonce vyrábí i pro jiné značky, jako např. Harley-Davidson a další. Qiangjiang patří do gigantického holdingu Geely, kterému patří i Volvo, Smart, Lotus a mnoho další automobilových značek.

QJMOTOR SRV 550

SRV 550 je prémiový stroj pro opravdové fajnšmekry. Okouzlující motocykl, který kombinuje klasický „neo retro“ styl s moderní technologií a designem. Jedná se o motocykl s uvolněnou jízdní pozicí, a s kvalitními komponenty. SRV 550 má opravdu silný charakter, svižný a zábavný motor, který svými výkony překvapí i zkušené motorkáře a hravě strčí do kapsy i motocykly s větším objemem.

SRV 550 stojí 139 900 Kč!

Výkonný charakterní dvouválec se skvělým zvukem

Dvouválcový čtyřtaktní řadový motor o objemu 554 ccm Vás mile překvapí až neuvěřitelným zátahem v nízkých a středních otáčkách, kde jeho výkon naprosto předčí ostatními motocykly v kategorii sportovních naháčů s motorem o objemu kolem 500 ccm. Spíše je srovnatelný s motory s větším objemem. Pouze v maximálních otáčkách je výkon omezen na 35kW, tak aby mohli tento motocykl řídit i majitele ř.p. skupiny A2.

Velmi kvalitní, sportovní avšak přátelský podvozek

Olejem tlumený podvozek s upside-down přední vidlicí a horiznotálním zadním tlumičem je vyladěn pro co největší jízdní komfort a umožňuje snadnou ovladatelnost v jakékoliv jízdní situaci – se spolujezdcem i bez něj.

Výkonný brzdový systém s radiálními brzdovými třmeny

Výkonný brzdový systém se systémem ABS vpředu i vzadu nabízí bezpečné zastavení v každé jízdní situaci. Zdvojené přední brzdové kotouče o průměru 320 mm s radiálně montovanými brzdovými třmeny zajišťují přesně dávkovanou brzdnou sílu.

Moderní LED osvětlení v klasickém balení

Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.

Výfukový systém 2 do 1 se skvělým zvukem

Výfukový systém SRT 550 je konstruovaný jako 2 svody do 1 a nabízí skvělý dospělý zvuk, kultivovaný chod motoru a nízké emise zároveň. Kompaktní, nízko položený zadní tlumič se dvěma exity s ušlechtilým designem a s neotřelými tvary.

Prodloužená záruka na 3 roky

Každý zákazník, který si zakoupí u autorizovaného dealera nový motocykl QJMotor, obdrží zdarma krom klasické dvouleté záruky i prodlouženou záruku na další rok.

Zobrazit na webu výrobce >