SRV 700

QJMOTOR

je mladá progresivní značka, která dnes vyrábí desítky různých modelů v kategorii motocyklů, skútrů a čtyřkolek. Patří pod obrovského výrobce Qiangjiang, který motocykly vyrábí již 40let. Produkuje 1,2 milionu kusů ročně, a vedle QJMotor vlastní např. i Benelli a dokonce vyrábí i pro jiné značky, jako např. Harley-Davidson a další. Qiangjiang patří do gigantického holdingu Geely, kterému patří i Volvo, Smart, Lotus a mnoho další automobilových značek.

QJMOTOR SRV 700

SRV 700 je velmi výkonný cruiser nové generace. Jeho autentický styl se snoubí s moderními designovými prvky, jako například ploché přední světlo a kulatá zrcátka v koncích řídítek. Jedná se o stylový cruiser s kvalitními komponenty, jmenujme například upsidedown vidlice Marzocchi, výkonné radiální brzdy i pumpa, krásný kulatý TFT přístrojový panel s navigací, sekundární převod řemenem.

SRV 700 stojí 164 900 Kč!

Řadový dvouválcový motor s výkonem 76 koní

Tento motor již znáte z adventure SRT 700. Přesto Vás překvapíme tím, že se jedná o jiný motor, je totiž optimalizovaný pro kategorii cruiser. Má jiné např. vačkové hřídele + je upraveno mnoho dalších komponent. Řídící jednotka je naladěna na lepší zátah v nižších otáčkách. Špičkový výkon dokonce vzrostl na 76 k (56 kW) při 8 750 ot./min.

Precizně fungující podvozek MARZOCCHI

Kvalitní tlumiče od renomované značky MARZOCCHI, kterou možná znáte z některých evropských motocyklů (např. Ducati nebo KTM). Přední obrácená plně seřiditelná (upside-down) vidlice i zadní centrální tlumič, okamžitě a přesně reagují na aktuální nerovnosti a zajištují snadnou a precizní ovladatelnost.

Výkonné brzdy s ABS od firmy Bosch

Přední brzda s radiálními třmeny a radiální pumpou byly do nedávna doménou pouze výkonných supersportů. Doba se mění i cruser SRV700 dostává právě tyto komponenty.

Barevný kulatý TFT multifunkční panel

Přehledný, barevný, kulatý TFT displej zobrazuje krom standardních informací, také tlak a teplotu v pneumatikách díky senzorům, které má tento motocykl v kolech. Kromě toho má schopnost propojit se s mobilním telefonem jezdce, s možností zobrazení navigace, která zobrazuje i aktuální provoz, nebo také umožňuje zrcadlit obrazovku Vašeho mobilního telefonu.

Stylová zrcátka na koncích řídítek

Zrcátka jdou kompletně otočit dolů pod řídítka. Tato „rebelská“ pozice je u nás stále poměrně neobvyklá a zaujme hodně netradičním vzhledem ve stylu Cafe Racerů.

Prodloužená záruka na 3 roky

Každý zákazník, který si zakoupí u autorizovaného dealera nový motocykl QJMotor, obdrží zdarma krom klasické dvouleté záruky i prodlouženou záruku na další rok.

Zobrazit na webu výrobce >