Stelvio č.2

THE NEVERENDING JOURNEY

Stelvio je moderní adventure tourer od Moto Guzzi, který je navržen tak, aby tě doprovázel na cestách bez omezení. Díky poutavému designu a moderním technologickým prvkům posouvá zážitek z jízdy na vyšší úroveň.  Název je poctou slavnému Stelviu, nejvyššímu horskému průsmyku v Itálii. Silnice, která jej protíná, obsahuje 48 zatáček a je součástí moto tradice, kterou motorkáři považují za synonymum zábavy, objevování a dobývání.

Objevujte v jedinečném stylu

Poutavý design a zvuk, který se rozezní hluboko v hrudi. Osvoboď svou duši pokaždé, když se posadíš. Jízda na modelu Stelvio je především o tom, že si užíváš prázdnou silnici v pravém stylu Moto Guzzi a netoužíš být nikde jinde na světě.

Rozšiř si své obzory

Stelvio ti umožní užít si každou jízdu a rozšířit si obzory. To vše díky výkonnému motoru V-Twin „Compact Block“ o objemu 1 042 cm3, nádrži o objemu 21 litrů s dojezdem přes 400 km a designu, který klade velký důraz na bezpečnost a pohodlí. Stelvio je připraveno doprovázet tě kdekoli, od rušných městských ulic až po nezmapovaný terén.

Prostě si jen užij cestu

Cestovat se Stelviem znamená využívat výhod nejnovějších technologií. Nemusíš vůbec myslet na konečnou stanici, soustřeď se na to, aby sis užil cestu, a nech inovativní funkce, aby se o tebe a tvého spolujezdce postaraly.

 

Zobrazit na stránkách výrobce >