Super Duke 1390 R EVO

Říká se, že na vrcholu je člověk osamělý. Ale to jen proto, že se probojoval až na samotný vrchol pyramidy. KTM 1390 SUPER DUKE R je nezpochybnitelný alfa samec v segmentu strojů NAKED, což je patrné s každým přidáním plynu.

Přepracovaný vidlicový dvouválec LC8 nabízí 190 koní na 200 kg suché hmotnosti. Takový výkon vyžaduje také adekvátně výkonné brzdy. Špičková technika BREMBO přináší maximální brzdný výkon v jakékoliv situaci.

Verze EVO disponuje navíc semi-aktivním odpružením 3. generace. To nabízí bohaté možnosti ručního i automatického nastavení – od maximálně komfortního pro jízdu na běžné silnici, po extrémně tuhé pro ostrou jízdu na okruhu. S volitelným paketem SUSPENSION PRO jsou možnosti nastavení ještě větší včetně funkce Factory Start inspirované v MotoGP speciálu RC16.

Design nádrže a okolní kapotáž působí ještě agresivněji, přivádí velké množství vzduchu do airboxu, aby se Bestie mohla pořádně nadechnout. Nový nepřehlédnutelný světlomet dokáže proměnit noc v den. Poskytuje automatické denní svícení, úvodní animaci i úpravu intenzity svícení podle okolního světla.

Veškeré ovládací prvky jsou nastavitelné pro maximální přizpůsobení jezdci. Pro zvládnutí ohromujícího výkonu je k dispozici řada elektronických asistentů. Pokud by ti základní režimy nestačily, je k dispozici volitelný režim TRACK s další spoustou funkcí včetně telemetrických dat.

Přestože se jedná o 100% hardcore výkonnou mašinu, nezapomnělo se na komfort. Sedlo jezdce i spolujezdce jsou komfortní i na delší cesty, široká nádrž pro oporu při brždění i pro lepší kontakt v zatáčkách zároveň lehce přibrala na objemu pro delší dojezd.

Zobrazit na webu prodejce  >