SVT 650 X

QJMOTOR

je mladá progresivní značka, která dnes vyrábí desítky různých modelů v kategorii motocyklů, skútrů a čtyřkolek. Patří pod obrovského výrobce Qiangjiang, který motocykly vyrábí již 40let. Produkuje 1,2 milionu kusů ročně, a vedle QJMotor vlastní např. i Benelli a dokonce vyrábí i pro jiné značky, jako např. Harley-Davidson a další. Qiangjiang patří do gigantického holdingu Geely, kterému patří i Volvo, Smart, Lotus a mnoho další automobilových značek.

QJMOTOR SVT 650 X

SVT 650 X je nová adventura s dvouválcovým motorem do V. Jak už je u QJMotor zvykem má bohatou cestovní výbavu ve standardu – jmenujme například vyhřívané gripy, sedadlo řidiče, zesílené blástry, USB zásuvku a barevný 7mi placový TFT přístrojový panel s indikací tlaků v pneumatikách a navigací!

Akční cena SVT 650 X včetně sady 3ks kufrů je 194 900 Kč!

Motor do V má výkon 76 HP

SVT 650X pohání dvouválcový motor do V, který má maximálním výkon 76,2 k při 9.000 ot./min. Díky sofistikovanému systému vstřikování zůstává průměrná spotřeba paliva na velmi nízkých hodnotách, což umožňuje velký akční rádius tohoto stroje.

Drátěná kola

SVT 650 X má drátěná bezdušová kola 17″zadní a 19″přední.

Prémiový brzdový systém BREMBO

Přední i zadní brzdové třmeny dodává značka BREMBO. Brzdy jsou dále vybaveny systémem ABS od firmy BOSCH. Radiálně montované přední brzdové třmeny spolu s radiální přední brzdovou pumpou zajistí bezpečné zastavení.

Precizně fungující podvozek

650X má kvalitní tlumiče, přední nastavitelná obrácená (upside-down) vidlice i zadní centrální tlumič, okamžitě a přesně reagují na aktuální nerovnosti a zajištují snadnou a precizní ovladatelnost.

Barevný 7″ TFT panel s navigací

Velký barevný TFT displej zobrazuje krom standardních informací, také tlak a teplotu v pneumatikách díky senzorům, které má tento motocykl v kolech. Kromě toho má schopnost propojit se s mobilním telefonem  jezdce, s možností zobrazení navigace, která zobrazuje i aktuální provoz, nebo také umožňuje zrcadlit obrazovku Vašeho mobilního telefonu.

Moderní technologie LED osvětlení

LED osvětlení od hlavního světlometu, přes směrová světla, až po zadní koncová světla se snadno udržuje a zajišťuje optimální viditelnost a dokonalé osvětlení stroje za šera i za naprosté tmy.

Podsvícené ovladače na řídítkách

SVT 650 X má na rozdíl od konkurence i praktické podsvícené ovladače, což je dobré pro motocyklové začátečníky, ale též praktické pro zkušené jezdce.

Ve standardu vyhřívané sedadlo a rukojeti + blástry

Ke komfortu jezdce, zejména za nízkých teplot a deště, přispívají vyhřívané rukojeti a vyhřívané sedadlo, které jsou součástí standardní výbavy motocyklu. Rukojeti obklopují blástry s hliníkovou výztužnou konstrukcí.

Prodloužená záruka na 3 roky

Každý zákazník, který si zakoupí u autorizovaného dealera nový motocykl QJMotor, obdrží zdarma krom klasické dvouleté záruky i prodlouženou záruku na další rok.

Zobrazit na webu výrobce >