Tiger 900 Rally Pro

Představujeme vám Triumph Tiger 900 Rally Pro – motocykl, který smazává hranice mezi dobrodružstvím a každodenním životem. Tento univerzální, lehký a výtečně ovladatelný stroj je navržen pro ty, kdo hledají nejen adrenalin v extrémních podmínkách, ale také pohodlí na každodenních cestách.
Triumph Tiger 900 Rally Pro je vybaven spolehlivým a zábavným tříválcovým motorem, který vám poskytne dostatek síly a pružnosti na jakékoliv cestě. Jeho design a technologie jsou výsledkem dlouholetých zkušeností a inovací, díky kterým se tento motocykl stává vaším nejlepším parťákem na cestách.
Pro ty z vás, kteří milují objevování nových horizontů, nabízíme motocykl s vyšší světlou výškou a off-roadovým podvozkem, který zvládne i ty nejnáročnější terény. Ať už vás vaše cesty zavedou do hlubokého lesního bláta nebo na kamenité svahy, s Triumph Tiger 900 Rally Pro najdete cestu vždy a všude.
Přesvědčte se, že i na dlouhých expedicích můžete cestovat v maximálním komfortu. Tento motocykl je vybaven třemi prostornými kufry, které pojme vše, co potřebujete pro vaše dobrodružné výpravy.
Nejenže na Triumph Tiger 900 Rally Pro čeká akční sleva 40 000 Kč, ale nabízíme vám také možnost snížení výkonu na 35 kW, což ocení zejména začínající jezdci.

 

Hlavní benefity Triumph Tiger 900 Rally Pro:

Všestrannost a adaptabilita – Ideální pro objevování neznámých terénů i pohodlné cestování ve městě.

Vynikající ovladatelnost a výkon – Spolehlivý tříválcový motor zajišťuje skvělé jízdní vlastnosti v jakémkoliv prostředí.

Pohodlí na dlouhé vzdálenosti – S třemi prostornými kufry a ergonomickým designem je cestování s tímto motocyklem opravdovým potěšením.

Optimální pro off-road – Vyšší světlá výška a speciální podvozek umožňují bezproblémovou jízdu v náročném terénu.

Atraktivní cenová nabídka – Nejenže si pořídíte technologicky vyspělý motocykl, ale také ušetříte díky akční slevě 40 000 Kč.

Triumph Tiger 900 Rally Pro není jen motocykl, je to váš nový společník na cestě za dobrodružstvím. Nechte se unést tam, kam vás srdce táhne, s motocyklem, který nezná hranice.

Zobrazit na webu výrobce >