Tricity 300

Tricity 300 je připraven změnit váš život. Jeho tříkolové uspořádání přináší pocit stability a sebevědomí – a protože je nejlehčím a nejstylovějším modelem ve třídě, představuje nejchytřejší způsob pohybu po městě. Dobrou zprávou je, že s ním můžete jezdit s řidičským průkazem skupiny B!*
(*V různých zemích mohou existovat různá omezení podle platných místních zákonů. Navíc společnost Yamaha doporučuje, aby všichni řidiči před jízdou na dvoukolovém či tříkolovém vozidle absolvovali kurz jízdy na motocyklu.)

NEJLEPŠÍ DOPRAVNÍ PROSTŘEDEK VE MĚSTĚ

Vše v tomto prémiovém vozidle Urban Mobility je navrženo tak, aby dojíždění bylo jednoduché, snadné a zábavné. Dvojitá naklápěcí přední kola poskytují dodatečnou přilnavost pro plynulé zatáčení – a lehké řízení a úzké rozměry usnadňují průjezd přetíženými ulicemi.

Pokaždé, když zastavíte, je systém asistenčního blokování náklonu vítaným komfortem – a když se rozsvítí zelená, rychle reagující 300ccm motor Blue Core vás dostane do cíle v rekordním čase. Díky nádherně tvarované kapotáži a špičkovým technickým parametrům je Tricity 300 nejlepším dopravním prostředkem ve městě.

Typ motoru

4taktní, Kapalinou chlazený, SOHC, 4ventilový, Jednoválec

Zdvihový objem

292 ccm

Vrtání x zdvih

70,0 × 75,9 mm

Kompresní poměr

10.9:1

Maximální výkon

20,6 kW při 7 250 ot/min

Maximální točivý moment

29,0 Nm při 5 750 ot/min

Systém mazání

zásoba oleje v klikové skříni

Palivový systém

Vstřikování paliva

Systém zapalování

TCI

Systém startování

Elektrický

Převodovka

automatická s variátorem

Fuel consumption

3,3 l / 100 km

CO2 emission

77 g/km

 

Zobrazit na stránkách výrobce >