TUONO 660 E5

SILNÁ JAKO HROM, LEHKÁ JAKO OBLÁČEK

Srážka dvou vesmírů … Legendární Tuono V4 1100 se potkává s pokročilou technologii RS 660 a vytváří TUONO 660. Motorka, která změní způsob jakým se díváte na svět.
Představujeme Tuono 660, novou generaci všestranného sportovního „naháče“. Zábavný, a snadno ovladatelný lámač srdcí, který klade důraz i na dokonalou estetiku. Komubinuje sílu a mimořádnou lehkost pro jedinečný a dechberoucí zážitek z jízdy.

Sportovní a vyspělá elektronika Tuono 660 by zahanbila i mnoho superbiků. Díky škrticí klapce Ride-by-Wire je řízení elektronického systému APRC hračkou. Zahrnuje také víceúrovňové řízení trakce, anti-wheelie, tempomat, brzdění motorem, ABS a palivové mapy.

Tuono 660 se může pochlubit nádhernou strukturou, kterou tvoří rám a kyvné rameno z tlakově litého hliníku. Podvozek je vybaven nastavitelným odpružením Kayaba, který zlepšuje odezvu a ovladatelnost prostřednictvím přepracované geometrie řízení.

Pokud jde o styl, Tuono 660 nese všechny charakteristické znaky, které byste očekávali od sportovního motocyklu Aprilia. A to s elegantními a kompaktními rozměry, které zdůrazňují jeho dynamickou povahu. Bez ostychu si také vypůjčilo inovativní dvojitou kapotáž modelu RS 660 pro vylepšenou aerodynamiku, která je výsledkem přísného testování v aerodynamickém tunelu.

Zobrazit na stránkách výrobce >

Dovednosti

Zveřejněno

3. 5. 2021