Tuono V4 E5

ZAMĚŘENA NA CESTOVÁNÍ

Aprilia Tuono V4 nachází své skutečné poslání jako fantastický společník na cesty s vylepšenou ergonomií, novým sedlem a speciálně navrženým příslušenstvím. Díky tomu je velmi pohodlná i na dlouhé cesty. A samozřejmě, jako každá V4, rozhodně netrpí nedostatkem výkonu ani rychlosti!

Tuono V4 má všechny vlastnosti, které bys od sportovní silniční motorky očekával, takže je ideální pro krátké výlety, ale i pro dlouhé cesty za dobrodružstvím. Zvednutá řídítka a kapotáž jsou navrženy tak, aby zajistily větší pohodlí. Nezapomnělo se ani na pohodlí spolujezdce, s novým sedlem i stupačkami. Tuono V4 vzhlíží k novým obzorům ve velkém stylu, a proto mezi příslušenstvím naleznete i dvojici bočních kufrů.

Elektronická řešení Aprilia se neustále vyvíjejí a nastavují měřítko i pro ty nejnáročnější jezdce. Nová generace APRC, což je sada řídicích systémů odvozená ze světa závodů, je integrována s ovládáním škrtící klapky Ride-by-Wire, zatímco elektronická nastavení tempomatu a kontroly trakce jsou díky praktickým novým tlačítkům na řídítkách dostupnější než kdy dříve.

Velkolepý hliníkový rám modelu Tuono V4 je ovladatelnější a stabilnější než kdykoli předtím. Podle tradice využívá odolnost a pružnost litých a lisovaných prvků, které jsou spojeny svařováním, a nabízí tak okamžitý pocit i maximální kontrolu nad řízením. Stejná konstrukční technologie je použita také na novém kyvném rameni, ale je zjednodušená, pouze se třemi svařovanými částmi namísto předchozích sedmi, a nyní i se spodní výztuhou.

 

Zobrazit na stránkách výrobce >

Dovednosti

Zveřejněno

14. 5. 2020