Tuono V4 Factory E5

RYCHLÁ JAKO BLESK

Aprilia Tuono V4 Factory je skutečně výkonný stroj s novými liniemi, novou aerodynamikou s integrovanými křidélky, kyvným ramenem ve stylu Moto GP, pokročilou elektronikou a výkonem 175 koní, díky čemuž je výjimečná jak na silnici, tak na okruhu.

Tuono V4 Factory tě nenechá na pochybách, že jde především o vzrušení, adrenalin a čistou nefalšovanou zábavu. Je určena pro nejnáročnější jezdce, kteří se nebojí vyrazit na okruh, a může se pochlubit exkluzivními komponenty, které standardně zahrnují také poloaktivní systém zavěšení Öhlins Smart EC 2.0.

Architektura do V poháněná čtyřválcovým 65 ° motorem s jedinečnými vlastnostmi, přináší vylepšené rozložení hmotnosti a kompaktnější podvozek. Maximální výkon 175 koňských sil při 1150 ot./min a nejvyšší točivý moment 121 Nm při 9000 ot./min odpovídají požadavkům Euro 5, a to i díky novému lehkému výfuku. Novinkou je také řídící jednotka 11 MP ECU Magneti Marelli, která má kapacitu pro výpočet dat k vytváření sofistikovaných algoritmů pro lepší výkon a výkon.

Podvozek, který je uznáván jako měřítko pro efektivitu a vímání jízdy, je dále vylepšen přidáním nového odlehčeného hliníkového kyvného ramene se spodní zesílenou výztuhou. Ta byla navržen tak, aby snižovala hmotnost a zvyšovala stabilitu, byla testována na motocyklech Aprilia, které dominovaly světovému SBK, s přístupem z MotoGP.

 

Zobrazit na stránkách výrobce >

Dovednosti

Zveřejněno

4. 6. 2021