Tuono V4 Factory 1100

Rychlé jako blesk

Aprilia Tuono V4 Factory je skutečně výkonný stroj s novými liniemi, novou aerodynamikou s integrovanými křidélky, kyvnou vidlicí ve stylu Moto GP, moderní elektronikou a výkonem 175 koní, díky kterému zazáří jak na silnici tak i na okruhu.

ŘEKNĚME SI, CO ZNAMENÁ ULTRA GOLD

To je ono, dokonalé vyjádření fenoménu Hypernaked v barvě Ultra Gold s černým (a zlatým) akcentem na bílém laku. Doplněno detaily, které navazují na nezaměnitelnou barvu poloaktivního odpružení Öhlins.

Vytvořené pro okruh, ale vždy připravené na cestu.

Tuono V4 Factory tě nenechá na pochybách, že jde hlavně o vzrušení, adrenalin a nefalšovanou zábavu. Je určeno pro nejnáročnější jezdce, kteří se nebojí vyrazit na trať. Standardní součástí je poloaktivní odpružení Öhlins Smart EC 2.0.

Výkon a elektrické ovládání pro nesrovnatelný zážitek

Pohon zajišťuje čtyřválcový motor 65°V s jedinečnými vlastnostmi. Jeho tvar do V zajišťuje lepší rozložení hmotnosti. Maximální výkon 175 koní při 11350 ot./min a maximální točivý moment 121 Nm při 9000 ot./min splňují požadavky normy Euro 5. Tuono dostalo nový lehký výfuk. Nová je také řídicí jednotka Magneti Marelli 11 MP, která významně přispívá ke zvýšení výkonu.

Závodní stabilita a obratnost

Podvozek, který je již nyní považován za měřítko účinnosti a pocitů z jízdy, byl dále vylepšen přidáním nové lehké hliníkové kyvné vidlice se spodní zesílenou výztuhou. Byl navržen s cílem snížit hmotnost a zvýšit stabilitu. Byl testován na motocyklech Aprilia, které dominovaly světovému šampionátu SBK, a dále vyvíjen s ohledem na MotoGP.

Zobrazit na stránkách výrobce >