V100 Mandello

AUTENTICKÁ MOTO GUZZI

Výkonný, charismatický a nabitý inovativními technologiemi. Model V100 Mandello otevírá nové století značky Moto Guzzi a kombinuje komfort stroje typu Tourer s charakterem a výkonem skutečného Roadsteru. Snadno ovladatelný a mimořádně všestranný motocykl interpretuje slavný odkaz motocyklů Mandello prostřednictvím nesčetných vytříbených estetických detailů a jízdních zážitků, které jednoduše neznají pojem kompromis.

Adaptivní aerodynamika

Moto Guzzi V100 Mandello je prvním motocyklem na světě, který využívá adaptivní aerodynamiku, jež snižuje tlak vzduchu na jezdce nastavením polohy deflektorů v závislosti na rychlosti a zvoleném jízdním režimu. Součástí je také nastavitelné čelní sklo, které se aktivuje tlačítky na řídítkách, což umožňuje snížit tlak vzduchu až o 22 % a optimalizovat jízdní vlastnosti za všech podmínek.

Zlaté detaily

V100 Mandello kombinuje kompaktní karoserii a sportovní proporce s originálními detaily a povrchovými úpravami, jako jsou disky kol ve zlaté barvě. Štíhlé a elegantní linie jsou vytvarovány kolem výrazně vyhlížejícího motoru a tvarované palivové nádrže, zatímco klasická esence Moto Guzzi se projevuje na nádrži a v prořezech na bocích, což je pocta legendárnímu modelu Le Mans z roku 1976. Kapotáž pak vzdává hold modelu Le Mans 850 III z roku 1981.

Ve znamení orla

Tvar modelu V100 Mandello dokresluje full-LED osvětlení a DRL světla ve tvaru orla, symbolu dokonalosti značky Guzzi. Elegantní estetiku doplňují přepracované bezpečnostní standardy díky šestiosé platformě IMU, která v reálném čase vypočítává náklon motocyklu a kalibruje ABS v zatáčkách pro větší stabilitu, zatímco čtyřúrovňová kontrola trakce upravuje smyk zadního kola.

Zobrazit na stránkách výrobce >