V7 850 Stone E5

IKONICKÝ STYL

Mistrovské dílo, které kombinuje minimalistický styl a nezaměnitelný postoj Moto Guzzi, dostalo ikonický příčný dvouválec do V a extra porci výkonu, která přináší nevídaný zážitek z jízdy. Jedinečný duch originálu však zůstává nedotčen. Díky propracovanému rámu a ergonomii, výjimečné ovladatelnosti a stabilitě nabízí V7 Stone dostatek pohodlí pro jezdce i spolujezdce.

Srdce orla

Nový motor o objemu 850 cm³ splňující normu Euro 5 je pozoruhodný také svým zvětšeným objemem a novým uspořádáním výfukového potrubí. Z hlediska vzhledu se tento model téměř neodchýlil od obvyklého stylu Moto Guzzi, ale pokud jde o výkon, hovoříme o epickém posunu, a to i v oblasti spolehlivosti a potěšení z jízdy.

Budoucnost ti leží u nohou

Moto Guzzi V7 Stone má nové full-LED osvětlení, přičemž přední světlomet je vybaven denním svícením, které zvýrazňuje silueta slavného orla z Mandella. Nový je také zcela digitální kruhový přístrojový panel, který čeká na povely jezdce a který lze propojit s chytrým telefonem prostřednictvím platformy Moto Guzzi MIA.

Trendy pominou, styl však zůstává

Nejnovější model V7 Stone si zachovává své základní rysy, které se otřásají modernějším designem s přepracovanými bočními panely ozdobenými novým logem, černými výfuky a hliníkovými ráfky, které dávají motocyklu elegantnější vzhled a ukazují jeho nezaměnitelnou metropolitní osobnost.

Zobrazit na stránkách výrobce >