V7 III SPECIAL

Ze všech modelů V7 III zůstává tento klasický, elegantní motocykl nejblíže duchu původních motocyklů, čemuž napomáhá využití chromových detailů a použití kontrastních pruhů pod sedadlem řidiče, Které se shodují s designem pruhů protínající palivovou nádrž.

Motocykl je osazen pletenými koly s leštěnými ráfky a černými náboji. Zatím co chromové madlo pro spolujezdce zůstává zachováno v původním designu spolu se sedlem s “old school” prošíváním, přístrojová deska byla vybavena LCD obrazovkou, která poskytuje celou řadu informací. V7 III Speciál je dalším klasickým modelem z řad V 7 III.

ŠASI: KVALITA ZARUČENA

Příčně uložený motor V-twin Moto Guzzi svírající 90° je ve světě jedinečný a byl navržen nejen s ohledem na výkon a spolehlivost, ale také s cílem zajistit maximální potěšení z jízdy a zábavu na cestách. Motor přenáší výkon na zadní kolo prostřednictvím kardanové hřídele, která byla navržena tak, aby si zajistila dlouhou životnost i během intenzivního brždění motorem a systém chlazení na pístu prostřednictvím ostřiku olejem je doplněn tlakovým řídícím ventilem. Výfukové potrubí je vybaveno dvojitými svody pro zlepšení tepelné izolace. Dvouválec o objemu 744 ccm je typický pro celou modelovou řadu V7 III, která je vstupní divizí do světa Moto Guzzi. Maximální výkon tohoto motoru se zvýšil na 52 koní při 6200 ot/min a kroutící moment se zvýšil na 60 Nm při 4900 ot/min se zcela plochou křivkou točivého momentu, která poskytuje rychlou odezvu na otočení plynovou rukojetí.

K dispozici je také verze se sníženým výkonem a tím umožňuje řídit motocykl s řidičským průkazem skupiny A2. Ideální varianta se sníženou hmotností a velikostí pro nové Moto Guzzi jezdce, která stále nabízí skvělé jízdní vlastnosti, jako ostatní modely V7 III.

BEZPEČNOST: VŽDY AŽ DO CÍLE

V7 III je vybavena systémem ABS a novým nastavitelným systémem MGCT (Moto Guzzi Traction Control), který je možné deaktivovat. Systém ABS zabraňuje zablokování kol při prudkém brždění a systém MGCT zabraňuje protáčení zadního kola při akceleraci. MCTC má dvě možné nastavení: jedna z variant je vhodná pro jízdu na mokrém a kluzkém povrchu a druhá pro bezpečnou, ale vzrušující jízdu na povrchu suchém.

MOTO GUZZI MEDIA PLATFORM: SPOJ SVĚT S MOTO GUZZI V7 III

V7 III nabízí multimediální platformu Moto Guzzi (MG-MP). MG-MP je inovativní systém, který umožnuje propojení motocyklu s mobilním telefonem jezdce pomocí speciální aplikace, kterou si můžete zdarma stáhnout z Apple Store a Google Play. Při spárování motocyklu s mobilním telefonem se z telefonu stává multifunkční palubní počítač.

Zobrazit na stránkách výrobce >

Dovednosti

Zveřejněno

14. 5. 2020