V7 Stone Special Edition

MORE THRILLS, ALWAYS V7

Evoluce modelu Moto Guzzi V7 pokračuje vývojem nové V7 Stone Special Edition. Tato odvážná verze svým designem oslavuje legendární sportovní odkaz modelu V7.

NEKOMPROMISNÍ OSOBNOST

V7 Stone Special Edition je navržena tak, aby prezentovala nejodvážnější a nejnekompromisnější vlastnosti Moto Guzzi. K její odvaze nyní přispívá výfuk Arrow, zrcátka ve stylu Café Racer, červené tlumiče, a nová lesklá černě lakovaná nádrž. Jednoduše řečeno, je to dokonalé vyjádření neutuchající vášně pro motocykly s orlem z Mandella.

Odvážná a krásná

Obvyklá matná barevná paleta modelu Stone ustupuje lesklé černé barvě „Shining Black“ s červenými detaily na palivové nádrži. Na pružinách tlumičů a v kontrastním prošívání sedadla, které bylo navrženo výhradně pro tento model, je výraznější červená barva, která navíc podtrhuje agresivní a sportovní vzhled, a to díky odznaku Special Edition na liště řídítek.

Jedinečné detaily

Moto Guzzi V7 Stone Special Edition je doplněna zrcátky ve stylu Cafe Racer a mezi další pozoruhodné prvky patří černě eloxované masivní hliníkové víčko palivové nádrže a motor Moto Guzzi Twin 850 s novými kryty hlavy a škrtící klapky v grafitové barvě, rovněž z černě eloxovaného hliníku.

Styl a zábava

Neotřelý a agresivní charakter Moto Guzzi V7 Stone Special Edition ještě více podtrhuje výfuk Arrow. Výkon se zvýšil ze 48 na 49 kW (66,5 k) při 6 700 ot/min a maximální točivý moment ze 73 na 75 Nm při 4 900 ot/min.

Zobrazit na stránkách výrobce >