V7 Stone Corsa CUP

ONCE RACING, ALWAYS RACING

Generace V7 posouvá odvahu o další úroveň výš díky zcela novému modelu inspirovanému legendární závodní historií značky Moto Guzzi. Speciální edice V7 Stone Corsa vzdává hold nejsportovnější stránce legendy z Mandella, která je již dlouho symbolem stylu a dynamického ducha.

CESTOVÁNÍ V ČASE

V7 Stone Corsa je exkluzivní model s duší závodníka. Je navržen tak, aby jezdci umožnil poznat klasický sportovní charakter motocyklů z Mandella. Dodává se ve dvoubarevném červeno-stříbrném lakování. Barevné provedení v kombinaci se stylovou kapotáží, odkazující na závody Fast Endurance, spolu se speciálním jednomístným designem sedla, evokuje fascinující atmosféru závodního světa Moto Guzzi.

Charakteristické detaily

V7 Stone Corsa v sobě spojuje moderní technologie s fascinující historií, což je kombinace symbolizovaná logem speciální edice na řídítkách.

Závodní duše

Od svého vzniku Moto Guzzi excelovala v motocyklových závodech, kde získala 14 titulů mistra světa, a v této tradici pokračuje i dnes v soutěži Fast Endurance Trophy, které se může zúčastnit každý fanoušek značky s znakem Orla. V7 Stone Corsa je oslavou těchto a mnoha dalších vítězství a odkazem, který vás bude provázet na cestě za tvými budoucími cíli a touhami.

Ikonické 90° příčné Véčko

Tato speciální edice se vyznačuje všemi charakteristickými znaky rodiny V7, počínaje 90° motorem do V, který je již dlouho charakteristickým znakem motocyklů z Mandella.

 

Zobrazit na stránkách výrobce >