V85 TT TRAVEL

Jméno mluví za vše. Moto Guzzi V85 TT Travel je navržena hlavně pro dlouhé cesty. K okouzlujícímu vzhledu nyní v základní výbavě přibylo příslušenství, které ti usnadní tvoje cestování.

VEZME TĚ DÁL NEŽ KDY PŘED TÍM

Model V85 TT byl navržen s cílem vytvořit idelání cestovní motocykl. Nyní máš k dispozici o 60 % větší plexi, za které se schová I vyšší jezdec. O pohodlí na cestách se starají take vyhřívané rukojeti, multimediální platforma Moto Guzzi Mia, přídavná LED světla a příhodně pojmenované pneumatiky Michelin Anakee Adventure. Moto Guzzi V85 TT Travel disponuje vším, co na svých cestách potřebuješ.

ELEGANTNÍ, PRAKTICKÝ A UNIKÁTNÍ

Elegantní linie tohoto motocyklu jsou unikátem ve své třídě. O pohon se stará příčně uložený dvouválec do V, který svírá úhel 90°. Výška sedla je 83 cm a palivová nádrž pojme 23 litrů paliva, díky čemuž urazíte na jedno natankování přes 400 km. Nemusíte řešit vůbec nic, jen to, kam se vydáte!

KOMFORT NA PRVNÍM MÍSTĚ

Každý detail byl navrhován pro zajištění maximálního jízního komfortu, od vyhřívaných rukojetí s intuitivními ovladacími prvky na levém řidítku až po přídavná LED světla a multimediální platformu Moto Guzzi MIA.

PROBOUZÍ TOUHU CESTOVAT

Stačí jeden pohled na V85 TT Travel a začneš toužit po projížďce v písečných dunách, kterou evokuje jedinečné grafické provedení Sabbia Namib (v italštině znamená Sabbia „písek”).

Zobrazit na stránkách výrobce >

Dovednosti

Zveřejněno

14. 5. 2020