V9 Bobber Centenario

100 LET PROŽITÝCH NA MAXIMUM

100. výročí si žádá speciální oslavu a V9 BOBBER CENTENARIO tak přichází na oslavu s odvahou a odhodláním.

Stejně jako modely V7 STONE a V85 TT má ultramoderní příčný dvouválec do V a barevné provedení, které evokuje legendární model Otto cilindri. Tento motocykl, který poskytuje vyšší výkon a účinnost než kdykoli předtím, je určen náročným jezdcům, kteří hledají jedinečný styl, chtějí cestovat bez komplikací, a kteří jsou připraveni přijmout příležitost stát se součástí historie při výjimečných oslavách 100. výročí.

Nové srdce, stejná vášeň

Model V9 BOBBER CENTARIO představuje dokonalou rovnováhu mezi tradicí a inovací díky novému motoru o objemu 850 cm³, který splňuje normu Euro 5. Je výkonnější a účinnější než kdykoli předtím a posouvá tento model na dosud nevídanou úroveň. Tato nejnovější verze mohutného vzduchem chlazeného 90° příčného dvouválce do V poskytuje výkon až 65 koní při 6800 ot./min. Točivý moment se také pořádně zvedl a nyní dosahuje 73 Nm při 5000 ot./min, přičemž více než 80 % je k dispozici již při 3000 ot./min.

Legendární barvy

Nový V9 BOBBER CENTENARIO má řadu výrazných a stylových detailů od speciálního výročního loga Moto Guzzi na bocích až po hnědé sedlo, matně šedou palivovou nádrž se zlatou orlicí a zeleně lakované boční panely a přední blatník, což je jasný odkaz na slavný model přezdívaný jako Otto cilindri.

Říká se, že některé věci se stanou jen jednou za život, a totéž platí i pro několik speciálních motocyklů. V9 BOBBER CENTENARIO je skutečně jedinečný motocykl, který představuje mimořádné úsilí konstrukčního týmu Mandello del Lario vytvořit něco hodného významného výročí. Výsledkem je motocykl, který překračuje hranice možností jak představivosti, tak svého mohutného motoru o objemu 850 cm³. Tato speciální edice byla k dispozici pouze v roce stého výročí a byla určena pro zaryté fanoušky, kteří si nechtějí nechat ujít životní šanci být součástí něčeho skutečně legendárního.

Zobrazit na stránkách výrobce >