Versys 650

Přivítejte s námi nového Versyse 650, který se dočkal pro rok 2022 celé řady vylepšení a inovací. Už na první pohled zaujme svým vzhledem a novými LED světlomety, které jej přibližují k většímu Versysu 1000. O lepší ochranu před větrem se stará nový design masky a větrného štítku. Kokpit se dočkal nového barevného TFT panelu, samozřejmě se smartphone konektivitou. Dále přibyla dvoustupňová kontrola trakce, která skvěle doplňuje zábavný dvouválcový motor o objemu 649ccm. Přidejte odpružení s dlouhými zdvihy, sportovní 17” kola, štíhlou stavbu, vzpřímenou jízdní pozici a máme tu skvělého sportovního parťáka, městského pohodáře, ale i dobyvatele horských průsmyků v jednom exkluzivním balení. Pro držitele ř.p. skupiny A2 lze výkon motoru omezit na 35kW.

Motor

Typ motoru
Kapalinou chlazený, 4-taktní, dvouválcový, paralelní
Zdvihový objem
649 cm³
Vrtání x zdvih
83 x mm
Kompresní poměr
10.8:1
Ventilový rozvod
DOHC, 8 ventilů
Palivový systém
Vstřikování paliva: Ø 38 mm x 2 (Keihin)
Zapalování
Digital
Způsob starování
Elektrický
Mazání
Tlakové mazání, polosuchá kliková skříň

Výkon & Převodovka

Maximální výkon
49 kW {67 PS} /
Maximální točivý moment
61 N•m {6,2 kgf•m} /
Omezená výkonová verze
35 kW
CO2 emise
107 g/km
Sada pro snížení výkonu 35 kW
Available
Převodovka
6 rychlostí
Spojka
Mokrá lamela

Brzdy & Odpružení

Brzdy, přední
Poloplovoucí kotouče 300 mm. Dvoupístkový třmen
Brzdy, zadní
Jeden 250 mm kotouč. Třmen: 1 pístkový
Odpružení, přední
41 mm obrácená vidlice s plynulým, nastavitelným odskokem (pravá strana) a nastavitelným předpětím (levá strana)
Odpružení, zadní
Provedení s jedním tlumičem s externím nastavení předpětí pružiny

Rám & Rozměry

Typ rámu
Trubkový, vysokopevnostní ocel
Stopa
108 mm
Zdvih předního kola
150 mm
Zdvih zadního kola
145 mm
Pneumatika, přední
120/70ZR17M/C (58W)
Pneumatika, zadní
160/60ZR17M/C (69W)
Úhel natočení L/P
35° / 35°
D x Š x V
2.165 x 840 x 1.360 mm
Rozvor
1.415 mm
Světlá výška
170 mm
Objem palivové nádrže
21 litrů
Výška sedadla
845 mm
Pohotovostní hmotnost
217 kg

Skvěle čitelný barevný TFT přístrojový panel se smartphone konektivitou

Nový, kompaktní 4,3” plně digitální barevný TFT přístrojový panel dodává kokpitu high-tech prvotřídní vzhled. Nový sdružený přístroj tak nabízí další funkce, které nebyly u předchozího modelu možné, včetně připojení chytrého telefonu.

Kompletní LED osvětlení motocyklu

Nové LEDkové přední světlomety skvěle doplňuje i zadní LED světlo. To vše dodává symetrii nové „tváře“ Versysu 650. LED blinkry přidávají moderní nádech a přispívají k hodnotnému vzhledu tohoto motocyklu.

Silný, zábavný a kultivovaný řadový dvouválec o obsahu 649 ccm

Vzrušující řadový dvouválec o objemu 649 ccm, je optimalizovaný pro vynikající odezvu na každé přidání plynu, což nejlépe oceníte při každodenních jízdních situacích. Motor nabízí hladkou distribuci výkonu, lineární odezvu, silný točivý moment v nízkých a středních otáčkách a nízkou spotřebu paliva.

Kontrola trakce Kawasaki (KTRC)

Tento pokročilý systém kontroly trakce od Kawasaki poskytuje jednak ideální sportovní jízdní výkon, ale i klid za špatných podmínek, abyste mohli s jistotou zdolávat povrchy s nízkou přilnavostí. Dva režimy umožňují jezdcům upravit si nastavení podle každé jízdní situace, nebo aktuálních požadavků jezdce.

Vylepšená ochrana před větrem

Spolu s přepracovanou maskou nabízí nový větrný štítek lepší ochranu před větrem, což přispívá k většímu pohodlí jezdce a zvyšuje potenciál Versyse 650 jako schopného partnera na dlouhé cesty. Štítek je nastavitelný ve čtyřech polohách a lze jej pohodlně nastavit i ze sedadla jezdce.

USB zásuvka (za příplatek)

Nově je USB zásuvka umístěna v kokpitu, tedy na dosah jezdci a již se nemontuje tradičně pod zadní sedadlo. Zásuvka má zdvojený kryt pro co nejlepší odolnost proti vodě. Oba zdroje energie (12V i USB zásuvku) lze tedy pohodlně zabudovat do vnitřního krytu kokpitu, kde jsou ideálně umístěné pro nabíjení příslušenství, nebo osobních věcí.

Nejnovější styling rodiny Versys

Přepracovaná maska a hlavní světlomet je inspirovaný větším Versysem 1000 a spolu s vylepšeným větrným štítkem přinášejí tomuto Versysu 650 novou tvář v souladu s nejnovějším designem celé rodiny Versysů.

Štíhlá stavba a vzpřímená ergonomie

Štíhlá a vzpřímená jízdní pozice a široká řídítka nabízejí přirozeně uvolněné držení těla a perfektní ovladatelnost tohoto motocyklu.

Zobrazit na stránkách výrobce >