FAQ

Jak probíhá registrace?

Na stránce REGISTRACE si vyberete den a v tabulce si pak navolíte 3 volné sloty u motorek dle vašeho výběru a pokračujete na shrnutí objednávky. Pokud je tento seznam v pořádku, pokračujete v dalším kroku do platební brány, kde musíte vyplnit povinné údaje a zaplatit. Pokud nebude platba provedena do 15 minut od rezervace, tak se časy uvolní pro další zájemce a musíte případně celý proces zopakovat. Po zaplacení Vám na uvedený mail přijde potvrzení, kterým se pak prokážete při vjezdu do areálu a na registraci.

Co všechno je obsaženo v registračním poplatku 3.500 Kč?

Vstup do areálu pro Vás i případný doprovod a vyhrazené parkování v bezprostřední blízkosti.
Tři cca 45 minutové jízdy na Vámi zarezervovaných motorkách. Na místě si pak můžete doregistrovat další jízdy dle obsazenosti jednotlivých motorek a podmínek jednotlivých značek. Z bezpečnostních důvodů však maximálně 3. Drobný dárek a stravenka na jídlo dle vlastního výběru v cateringu přítomném na místě. Voucher na slevu až 10.000 Kč dle podmínek jednotlivých značek.

Budu za zapůjčení další motorky nad rámec předem registrovaných jízd platit?

Volné jízdy nad rámec tří garantovaných mohou být případně zpoplatněny dle podmínek jednotlivých importérů, u většiny však na minulých MTC byly poskytovány zdarma.

Jezdí se hromadně nebo individuálně a můžu si vybrat svoji trasu?

Pro jízdu je vytyčen okruh který se dá pohodlně projet za 40-45 minut. Jezdit můžete individuálně, abyste si mohli zvolit vlastní tempo a vyzkoušet si motorku v různých jízdních režimech a nastaveních.

Co když nebude motorka, kterou mám rezervovanou k dispozici?

V případě, že by Vámi rezervovaná motorka nebyla v daný čas dostupná (ať již pro technickou závadu, havárii či z jiného důvodu) bude jízda uskutečněna na jiném motocyklu stejné třídy a popřípadě jiné značky dle aktuální dostupnosti.

Co když bude pršet?

Akce se koná za každého počasí, pouze v případě nějaké extrémní bouřky atp. bychom jízdy pozastavili a přesunuli na pozdější termíny.
V případě, že by se z důvodů nepříznivých povětrnostních vlivů Moto Camp Test v daném termínu nekonal, vyhrazujeme si právo změny termínu s tím, že v novém termínu Vám bude umožněno znova rezervovat zrušené jízdy.

Je možná registrace přímo na místě akce?

Ano, zakoupení registrace bude možné i na místě a to jak v hotovosti tak platební kartou. Upozorňujeme ale, že možnosti jízd již mohou být velmi omezené a u některých typů motorek již kompletně vyblokované. Je tak tedy lepší registrovat se co nejdříve.

Jak funguje jednotná kauce 20.000 Kč?

Po příjezdu na místo nám při registraci složíte kauci pro všechny jízdy bez ohledu na značku ve výši 20.000 Kč buď v hotovosti nebo blokací na platební kartě. Po odjetí Vašich testovacích jízd se prokážete potvrzením o bezškodném průběhu a my Vám kauci vrátíme/odblokujeme.
V případě škody vyplácíme kauci příslušnému importérovi se kterým si následně tuto událost vyřešíte napřímo.

Může při testovací jízdě řídit i někdo jiný?

Zapůjčení testovací motorky je vázáno na konkrétní osobu a není tak možné, aby např. jednu z registrovaných jízd jel někdo jiný popřípadě si ji v rámci trati vyměnil s někým jiným.

Je možné mít při testovací jízdě spolujezdce a může to být i nezletilý?

Pokud je motorka homologovaná pro dvě osoby, nezletilý dosáhne na stupačky a importér to u některé motorky vysloveně nezakáže, tak to možné je.

Můžu se přijet podívat i bez nutnosti registrace?

Ano, ale množství návštěvníků může být limitováno dle aktuální kapacity areálu a je proto lepší si účast zaregistrovat.

Můžu si na místě koupit jednotlivé jízdy?

Bohužel tato možnost zatím nebude a je nepravděpodobné, že se to změní.