O AKCI

 

MOTO TEST CAMP je unikátní akce, kdy si na jednom místě a v jeden den můžete vyzkoušet motorky různých značek a udělat si tak vlastní srovnávací test.

V roce 2023 bylo k dispozici více než 100 motocyklů od 23 značek většiny zavedených výrobců jako je Aprilia, Benelli, Brixton, CFMOTO, Ducati, Honda, Indian, Jawa, Keeway, KYMCO, Moto Guzzi, MV Agusta, Piaggio, Royal Enfield, SuperSOCO, Suzuki, SWM, Triumph, Vespa, VOGE, Yamaha, Zero. Účastnili se také prodejci doplňků a služeb Bikers Crown, Bonmoto, HJC, MOTOBOX, MBW, NOMADIST, Peak Design, PROMO JEANS, TECH-AIR, Wunderlich. Za oba dva dny přijelo testovat více než 220 registrovaných motorkářů z celé republiky, kteří při 850 jízdách najeli více než 40 tis. km!

Jak to vypadalo na loňském ročníku si můžete přečíst v této reportáži na motorkari.cz.

Na akci MOTO TEST CAMP 2024 v Soběslavi si opět budete moci vybrat z velkého počtu motocyklů většiny zavedených výrobců. Účast již potvrdily značky Aprilia, Benelli, Brixton, BSA, CFMOTO, Ducati, Fantic, GAS GAS, Honda, Husqvarna, Indian, Jawa, Kawasaki, KJmotocykly, Kove, KTM, QJMOTOR, MBP, Moto Guzzi, MV Agusta, Piaggio, Royal Enfield, SuperSOCO, Suzuki, SWM, Triumph, Vespa, VMOTO, Voge, Yamaha, Zero a prodejci doplňků Arai, Bikers Crown, Bonmoto, Cardo, Halvarssons, HJC, LINDSTRANDS, Peak Design, TECH-AIR, Yshop..

Budete tak mít možnost bezprostředního srovnání a vyzkoušení, která Vám nejlépe sedne. A pokud se Vám některá bude líbit natolik, že si ji budete chtít koupit, dostanete exkluzivní slevu popřípadě jiné bonusy dle aktuálních akcí jednotlivých značek!

Akce se koná v areálu Automoto Klubu Soběslav (Jiráskova 407, 392 01 Soběslav). V okolí je mnoho pěkných tras a my jsme pro Vás vybrali tu nejatraktivnější (mapa okruhu)na které si během zhruba 50ti minutové jízdy budete mít možnost důkladně otestovat vlastnosti vybraného stroje.
UPOZORNĚNÍ!
Vzhledem k aktuálně probíhající uzávěrce ve Vesci je letošní okruh lehce změněn a v Záluží je třeba odbočit na silnici 159 na Jindřichův Hradec a vrátit se přes Dráchov zpátky po stejné trase.

 

Každý účastník, který zaplatí registrační poplatek 3.500 Kč si může zarezervovat tři různé motorky pro tři jízdy dle svých preferencí a dostupnosti. Poplatek pokrývá zapůjčení motorky včetně benzínu. Další jízdy nad rámec tří garantovaných bude možné dohodnout přímo na místě dle dostupnosti a podmínek jednotlivých značek. Při nedostupnosti některé z testovacích motorek (např. při poškození nebo v případě nevhodných povětrnostních podmínek pro tento typ stroje) budou jízdy přeloženy na jinou z dostupných modelů a nerezervovaný čas.

Po příjezdu na místo (doporučujeme minimálně 1 hodinu před časem první jízdy) Vás po složení jednotné kauce 20.000 Kč zaregistrujeme a můžete začít testovat.

 

PODMÍNKY ÚČASTI NA MOTO TEST CAMP

  • platný občanský průkaz
  • řidičský průkaz sk. A bez omezení kW
  • odpovídající oblečení, vlastní helma a rukavice
  • uhrazený registrační poplatek 3.500 Kč
  • složená kauce 20.000 Kč (není nutná hotovost, lze blokovat na platební kartě)