O AKCI

 

MOTO TEST CAMP je unikátní akce, kdy si na jednom místě a v jeden den můžete vyzkoušet motorky různých značek. Na akcích v roce 2020 v Protivanově a Soběslavi bylo k dispozici vždy více než 50 testovacích strojů od značek Honda, Harley Davidson, Kawasaki, Indian, MV Agusta, Triumph, Yamaha, Jawa, Ducati, Aprilia, Moto Guzzi a Vespa a zúčastnilo se pokaždé téměř 150 registrovaných motorkářů, kteří uskutečnili více než 500 testovacích jízd za jednu akci!

Na akci MOTO TEST CAMP 2021 v Soběslavi bude k zapůjčení 80 motocyklů značek Aprilia, BMW, CFMOTO, Ducati, Honda, Indian, Jawa, Kawasaki, Moto Guzzi, MV Agusta, Piaggio, Royal Enfield, Super Soco, Vespa, Voge a Yamaha.

Budete tak mít možnost bezprostředního srovnání a vyzkoušení, která Vám nejlépe sedne.

Akce se koná v areálu Automoto Klubu Soběslav (Jiráskova 407, 392 01 Soběslav). V okolí je mnoho pěkných tras a my jsme pro Vás vybrali tu nejatraktivnější (mapa okruhu), na které si během zhruba 45ti minutové jízdy budete mít možnost důkladně otestovat vlastnosti vybraného stroje.

Každý účastník, který zaplatí registrační poplatek 2.500 Kč si může zarezervovat tři motorky pro tři jízdy dle svých preferencí a dostupnosti. Poplatek pokrývá zapůjčení motorky včetně benzínu. Další jízdy nad rámec tří garantovaných bude možné dohodnout přímo na místě dle podmínek jednotlivých značek. Při nedostupnosti některé z testovacích motorek (např. při poškození nebo v případě nevhodných povětrnostních podmínek pro tento typ stroje) budou jízdy přeloženy na jinou z dostupných modelů a nerezervovaný čas.

Po příjezdu na místo (doporučujeme minimálně 45 minut před časem první jízdy) Vás po složení jednotné kauce 20.000 Kč zaregistrujeme a můžete začít testovat.

 

PODMÍNKY ÚČASTI NA MOTO TEST CAMP

  • platný občanský průkaz
  • řidičský průkaz sk. A bez omezení kW
  • odpovídající oblečení, vlastní helma a rukavice
  • uhrazený registrační poplatek 2.500 Kč
  • složená kauce 20.000 Kč (není nutná hotovost, lze blokovat na platební kartě)

Při registraci na místě je třeba předložit jedno z následujících potvrzení:
* doložení negativního RT-PCR testu starého nejvýše 7 dní
* doložení negativního POC (tzv. antigenní) testu starého nejvýše 72 hodin (lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením)
* doložení prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce
* potvrzení o aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní, v případě aplikace jednodávkové vakcíny musí od této uběhnout nejméně 14 dní