O AKCI

 

MOTO TEST CAMP je unikátní akce, kdy si na jednom místě a v jeden den můžete vyzkoušet motorky různých značek.

V roce 2022 bylo k dispozici více než 95 motocyklů značek Aprilia, Benelli, Brixton, CFMOTO, Changjiang, Ducati, Honda, Indian, Jawa, Kawasaki, Moto Guzzi, Moto Morini, MV Agusta, Piaggio, Royal Enfield, SuperSOCO, SWM, Triumph, Vespa, Voge, Yamaha a Zero. A dodavatelé doplňků Bonmoto, K2moto, MotoDream, Psí Hubík nebo Wunderlich. Loňského ročníku se účastnilo přes 200 registrovaných motorkářů, kteří uskutečnili na 800 testovacích jízd při kterých najeli téměř 35 tis. km!

Na akci MOTO TEST CAMP 2023 v Soběslavi si opět budete moci vybrat z více než 100 motocyklů od 23 značek většiny zavedených výrobců. Účast potvrdily značky Aprilia, Benelli, Brixton, CFMOTO, Ducati, Honda, Indian, Jawa, Keeway, KYMCO, Moto Guzzi, MV Agusta, Piaggio, Royal Enfield, SuperSOCO, Suzuki, SWM, Triumph, Vespa, VOGE, Yamaha, Zero a prodejci doplňků Bikers Crown, Bonmoto, HJC, MOTOBOX, MBW, NOMADIST, Peak Design, PROMO JEANS, TECH-AIR, Wunderlich.

Budete tak mít možnost bezprostředního srovnání a vyzkoušení, která Vám nejlépe sedne. A pokud se Vám některá bude líbit natolik, že si ji budete chtít koupit, dostanete exkluzivní slevu popřípadě jiné bonusy dle aktuálních akcí jednotlivých značek!

Akce se koná v areálu Automoto Klubu Soběslav (Jiráskova 407, 392 01 Soběslav). V okolí je mnoho pěkných tras a my jsme pro Vás vybrali tu nejatraktivnější (mapa okruhu), na které si během zhruba 45ti minutové jízdy budete mít možnost důkladně otestovat vlastnosti vybraného stroje.

Každý účastník, který zaplatí registrační poplatek 3.500 Kč si může zarezervovat tři různé motorky pro tři jízdy dle svých preferencí a dostupnosti. Poplatek pokrývá zapůjčení motorky včetně benzínu. Další jízdy nad rámec tří garantovaných bude možné dohodnout přímo na místě dle dostupnosti a podmínek jednotlivých značek. Při nedostupnosti některé z testovacích motorek (např. při poškození nebo v případě nevhodných povětrnostních podmínek pro tento typ stroje) budou jízdy přeloženy na jinou z dostupných modelů a nerezervovaný čas.

Po příjezdu na místo (doporučujeme minimálně 1 hodinu před časem první jízdy) Vás po složení jednotné kauce 20.000 Kč zaregistrujeme a můžete začít testovat.

 

PODMÍNKY ÚČASTI NA MOTO TEST CAMP

  • platný občanský průkaz
  • řidičský průkaz sk. A bez omezení kW
  • odpovídající oblečení, vlastní helma a rukavice
  • uhrazený registrační poplatek 3.500 Kč
  • složená kauce 20.000 Kč (není nutná hotovost, lze blokovat na platební kartě)