O AKCI

Informace níže jsou z roku 2020

 

MOTO TEST CAMP je unikátní akce, kdy si na jednom místě a v jeden den můžete vyzkoušet motorky různých značek. Na první akci v Protivanově bylo k dispozici téměř 50 testovacích strojů od značek Honda, Harley Davidson, Kawasaki, Indian, MV Agusta, Triumph, Aprilia, Moto Guzzi a Vespa a zúčastnilo se téměř 150 registrovaných motorkářů, kteří uskutečnili více než 500 testovacích jízd!

Na MOTO TEST CAMP v Soběslavi máme zatím potvrzené značky Aprilia, Ducati, Indian, Jawa, Kawasaki, Moto Guzzi, MV Agusta, Royal Enfield, Triumph, Vespa a Yamaha.

Budete tak mít možnost bezprostředního srovnání a vyzkoušení, která Vám nejlépe sedne. A pokud se Vám některá bude líbit natolik, že si ji budete chtít koupit, dostanete exkluzivní slevu až 10.000 Kč popřípadě jiné bonusy dle aktuálních akcí jednotlivých značek!

Akce se koná v areálu Automoto Klubu Soběslav (Jiráskova 407, 392 01 Soběslav). V okolí je mnoho pěkných tras a my jsme pro Vás vybrali tu nejatraktivnější (mapa okruhu), na které si během zhruba 40ti minutové jízdy budete mít možnost důkladně otestovat vlastnosti vybraného stroje.

Každý účastník, který zaplatí registrační poplatek 2.500 Kč si může zarezervovat tři motorky pro tři jízdy dle svých preferencí a dostupnosti. Poplatek pokrývá zapůjčení motorky včetně benzínu. Další jízdy nad rámec tří garantovaných bude možné dohodnout přímo na místě dle podmínek jednotlivých značek. Při nedostupnosti některé z testovacích motorek (např. při poškození nebo v případě nevhodných povětrnostních podmínek pro tento typ stroje) budou jízdy přeloženy na jinou z dostupných modelů a nerezervovaný čas.

Po příjezdu na místo (doporučujeme minimálně 45 minut před časem první jízdy) Vás po složení jednotné kauce 20.000 Kč zaregistrujeme a můžete začít testovat.

 

PODMÍNKY ÚČASTI NA MOTO TEST CAMP

  • platný občanský průkaz
  • řidičský průkaz sk. A bez omezení kW
  • odpovídající oblečení, vlastní helma a rukavice
  • uhrazený registrační poplatek 2.500 Kč
  • složená kauce 20.000 Kč (není nutná hotovost, lze blokovat na platební kartě)