O AKCI

MOTO TEST CAMP je unikátní akce, kdy si na jednom místě a v jeden den můžete vyzkoušet motorky různých značek. K dispozici bude téměř 50 testovacích strojů od značek Honda, Harley Davidson, Kawasaki, Indian, MV Agusta, Triumph,  Aprilia, Moto Guzzi a Vespa.

Budete tak mít možnost bezprostředního srovnání a vyzkoušení, která Vám nejlépe sedne. A pokud se Vám některá bude líbit natolik, že si ji budete chtít koupit, dostanete exluzivní slevu až 10.000 Kč!

Akce se koná v Rekreačním středisku Protivanov, které je celé blokováno pro tuto příležitost. V okolí je mnoho pěkných tras a my jsme pro Vás vybrali tu nejatraktivnější (mapa okruhu), na které si během zhruba 40ti minutové jízdy budete mít možnost důkladně otestovat vlastnosti vybraného stroje.

Každý účastník, který zaplatí registrační poplatek 2.500 Kč si může zarezervovat tři motorky pro tři jízdy dle svých preferencí a dostupnosti. Poplatek pokrývá zapůjčení motorky včetně benzínu.

Po příjezdu na místo (doporučujeme minimálně 30 minut před časem první jízdy) Vás po složení jednotné kauce 20.000 Kč zaregistrujeme a můžete začít testovat.

Další jízdy nad rámec tří garantovaných bude možné dohodnout přímo na místě dle podmínek jednotlivých značek. Při poškození některé z testovacích motorek budou jízdy přeloženy na jinou z dostupných modelů a nerezervovaný čas.

V průběhu celého dne bude možné zakoupit jídlo a pití, registrovaní dostanou stravenku na občerstvení při složení kauce. Pro zájemce lze zarezervovat přespání přímo ve středisku a to buď v chatkách nebo zděných budovách.

Počet účastníků akce bude regulován dle aktuálních vládních nařízení. K registarci na místě se prosím dostavte s ochranou rouškou.

 

PODMÍNKY ÚČASTI NA MOTO TEST CAMP

  • platný občanský průkaz
  • řidičský průkaz sk. A bez omezení kW  
  • odpovídající oblečení, vlastní helma a rukavice
  • uhrazený registrační poplatek 2.500 Kč
  • složená kauce 20.000 Kč (není nutná hotovost, lze blokovat na platební kartě)