450 Rally

KOVE 450 RALLY je dokonalý lehký ADV motocykl, o kterém jste snili! KOVE konečně dosáhl dokonalé rovnováhy; snadná agilita a off-roadové odpružení se potýká s ergonomií přátelskou ke vzdálenosti a stylům rally-raid. 450 RALLY není jednoduše inspirován rally; je to rally-BRED! KOVE 450 RALLY, navržený od prvního dne jako závodní motocykl schopný konkurovat špičce a je víc než jen na to, aby tě odvezl na další dobrodružství!
Srdcem KOVE 450 RALLY je single DOHC o objemu 449 cm3, který je chlazen velkými dvojitými chladiči s elektrickými ventilátory. Externí chladič oleje navíc udržuje motor v optimální pracovní teplotě a zároveň poskytuje dodatečnou kapacitu oleje pro prodloužené servisní intervaly. Dodávky paliva jsou řešeny vstřikováním paliva, které řídí ECU Bosch.
Motor je uložen v ocelovém semi-parametr rámu, ve kterém jsou umístěny tři samostatné palivové nádrže. Dlouhé, ploché a pohodlné sedátko sedí na kole a poskytne vám hodiny pohodlné jízdy. Když je čas zkontrolovat vzduchový filtr, jednoduše zatáhněte za lanko pro uvolnění sedadla a sedadlo se vysune a odhalí obrovský pěnový vzduchový filtr, který je umístěn vysoko a je dobře chráněn před vodou a prachem.
Plně nastavitelné 49 mm YU-AN vidlice a odpovídající YU-AN zadní tlumič tlumí 450 RALLY a poskytují vám 305mm zdvih odpružení.
LED světla s vysokou intenzitou rozsvítí noc a zajistí, že snadno zjistíte, kam jedete, pokud se vaše dobrodružství pokračuje i po západu slunce.
DIGITÁLNÍ DISPLEJ NA INTEGROVANÉ NAV VĚŽI
Integrovaná navigační věž je bezpečně přišroubována k rámu; to znamená, že váš digitální displej je nastaven v perfektní výšce, úhlu a vzdálenosti od vás pro optimální sledování a displej vždy zůstává vycentrován a nepohyblivý, bez ohledu na to, jak otočíte řídítka. Rychle procházejte nastaveními a informacemi na digitálním displeji přepínáním tlačítek na řídítkách. USB, Bluetooth, WIFI připojení + GPS přijímač.
30L- KAPACITA PALIVA
​450 RALLY má tři palivové nádrže. Dvě přední nádrže jsou umístěny na obou stranách rámu a třetí nádrž je umístěna v zadní části motocyklu a slouží také jako pomocný rám. Všechny tři nádrže mají kombinovanou kapacitu 30 litrů, což vám poskytuje realistický dojezd cca 500 km!
VYPINATELNÉ ABS
450 RALLY má přední a zadní ABS, které lze jednoduše zapnout a vypnout. Dalším plusem je, že systém ABS si pamatuje poslední zvolené nastavení brzd; když motorku vypnete vypínačem a znovu nastartujete, systém ABS zůstane ve stavu, ve kterém jste jej naposledy nastavili.

TECHNICKÉ ÚDAJE

MOTOR
Typ motoru: Jednoválcový, DOHC
Chlazení: Chlazení kapalinou s externím chladičem oleje
Objem: 449 ccm
Vrtání x Zdvih: 94,5 mm x 64 mm
Palivový systém: Bosch EFI
Převodovka: 6-st
Spojka: olejová vana, vícekotoučová, ovládaná
kabelem : elektrický
Maximální výkon: 51 koní při 9500 ot./min
Maximální točivý moment:40N·m/7000rpm
Maximální rychlost: 170 km/h

PODVOZEK
Typ rámu: Ocelový obvod
Přední odpružení: YU-AN 49 mm horní vidlice, nastavitelná komprese a odskok, zdvih 12″ Zadní
odpružení: YU-AN Piggy-Back Shock, nastavitelný odskok, vysokorychlostní a nízkorychlostní komprese, 10” zdvih
/90-21″
Zadní kolo: 140/80-18″
Přední brzda: 280 mm kotouč, 2-pístový třmen, volitelné ABS Zadní brzda
: 240 mm kotouč, jednopístkový třmen, volitelné ABS
Úhel řízení: 38,5 stupňů
Úhel sklonu: 28 stupňů
Kapacita paliva: 30 litrů
Odhadovaný dojezd: 500km
ROZMĚRY
Délka x šířka x výška:2190×805×1390mm
Rozvor: 1490mm
Výška sedáku: 960mm
Světlá výška:310mm

Suchá hmotnost: 145 kg

 

Informace k modelu >

Model skladem >