450MT

Cesta nebo cíl

Štěstí, radost, nadšení, strach, překvapení, důvěra, inspirace… Jízda na motocyklu vyvolává emoce a pocity. Každý jezdec hledá a cítí něco trochu jiného. Pro někoho je motocykl jen dopravním prostředkem, pro dalšího relax, odbočka z reality běžného dne a prostředek, jak vyčistit hlavu.
Toto vše dokáže být 450MT. Dokáže vás dopravit do cíle, bez ohledu na cestu. A dokáže vás dopravit do cíle, i když cíl není důležitý, ale cesta je ten důvod proč jedete.
Nemá ostrost supersportů, nemá extrémnost terénních speciálů. Má ale samozřejmost a nadšení s jakým poskytuje emoce a neomezuje jezdce tím, kde by emoce chtěl zažívat a hledat. Cesta, nebo cíl ? Je to jen na vás.

Motor 2-válec, kapalinou chlazený 4-taktní, DOHC, 8 ventilů

Zdvihový objem 449,5 ccm

Vrtání / zdvih 72 x 55,2 mm

Kompresní poměr 11,5 : 1

Výkon 32,5 kw / 8 500 ot./min.

Kroutící moment 44 Nm / 6 250 ot./min.

Převodovka manuální, 6 rychlostí, spojka s prokluzem („antihoppingová“)

Délka 2210 mm. Šířka 870 mm. Výška 1390 mm. Výška sedla 820 mm. Světlá výška 220 mm

Odpružení Přední KYB plně stavitelná vidlice „Upside-down“, zdvih 200mm, Zadní KYB stavitelný „monoshock“, zdvih kola 200mm.

Brzdy Přední J. Juan, kotouč Ø 320 mm, zadní J. Juan Ø 240 mm.

Pneumatiky Přední R21 a zadní R18

Palivová nádrž 17,5 l

Motor

Pohonná jednotka, která potvrzuje své kvality v sesterských modelech 450SR a 450NK, byla pro potřeby modelu 450MT upravena s důrazem na průběh kroutícího momentu ve středních otáčkách. 2 vyvažovací hřídele výrazně snižují vibrace motoru a jsou jedním z klíčových prvků jezdeckého komfortu. Díky kovaným odlehčeným pístům a použití materiálů s nízkým třením má motor okamžitou reakci na podněty jezdce.

5″ TFT displej

Jednoduchost, přehlednost, čitelnost za každých podmínek. 5″ TFT displej zobrazuje všechny důležité jízdní údaje.

Terénní ambice

Zdvihy vpředu a vzadu 200mm, 21″ přední kolo a 18″ zadní kolo naznačují, že i jízda mimo zpevněné cesty nebude překážkou v nacházení nových zážitků.

Samozřejmá ovladatelnost

Lehký motor zastavěný v rámu z chrommolybdenových trubek pro co nejnižší těžiště stroje společně s plně stavitelným podvozkem KYB poskytují samozřejmou ovladatelnost.

Pohodlně…

Propracovaná ergonomie minimalizuje únavu a neomezuje vás ani při vícedenní jízdě. Řídítka lze nastavit až o 10mm vpřed, nebo vzad. Výšku motocyklu / sedla lze snížit o 20mm na přepákování zadního tlumiče.

Pro jezdce

Dalším prvkem, kterým se 450MT dokáže přizpůsobit individuálním potřebám každého jezdce je výškově stavitelné plexi v rozsahu ± 6 cm.

Dosáhněte cíle

Díky efektivnímu motoru a palivové nádrži o objemu 17,5 l je dojezd 450MT-R až 350 km.

S asistencí i bez

Dvoukanálové ABS a systém trakční kontroly renomovaného výrobce Bosch pomáhá jezdci v nepředvídatelných situacích. Pro maximální kontrolu je možno oba systémy deaktivovat.

Přehled kdykoliv

Díky výkonným LED světlům budete mít přehled o vaší cestě za každých podmínek.

T-BOX / CFMOTO RIDE

Statistika jízdy, nepřetržité monitorování stavu motocyklu a polohy. Upozornění na nestandardní stav motocyklu a další funkce. Aktualizace softwaru stroje bez nutnosti návštěvy servisu. To je aplikace CFMOTO RIDE ve spojení s komunikační jednotkou T-BOX.

Prémiová záruka

Prodloužená záruka 5 LET / 40.000 km platí při zakoupení motocyklu CFMOTO v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel.

Zobrazit na stránkách výrobce >