Tuono 660

Silné jako hrom, lehké jako obláček

Střet dvou vesmírů… Legendární Tuono V4 1100 se spojuje s pokročilou technologií RS 660 a vzniká TUONO 660. Motocykl, který změní tvůj pohled na svět.

Představujeme Tuono 660, novou generaci všestranného sportovního naháče. Zábavný a snadno použitelný lamač srdcí, který klade důraz i na dokonalou estetiku. Spojuje v sobě výkon a lehkost, což přináší jedinečný a dechberoucí zážitek z jízdy.

Pán všech silnic

Pět jízdních režimů, tři pro silnici a dva pro trať, které podporují každého jezdce a každý styl jízdy. Díky elektronickému přístrojovému panelu se všechny tyto režimy snadno ovládají a přizpůsobují schopnostem jezdce.

Nenapodobitelný styl

Vybírat můžeš z barev Concept Black, Iridium Grey a speciální Acid Gold. Barevné varianty, které byly dosud k dispozici pouze u modelu RS 660, ale již nyní stanovují nové standardy stylu a estetiky ve světě motocyklů.

To co odebereš nakonec přidává

Stejně jako RS 660 se Aprilia Tuono 660 může pochlubit neuvěřitelným poměrem hmotnosti a výkonu. Se svou provozní hmotností 183 kg při výkonu 95 k je rekordmanem ve své kategorii a je tak přístupná každému jezdci na silnici i na okruhu.

Zobrazit na stránkách výrobce >